Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Apbedīšanas aģentūra un bēru organizēšana Rīgā, Jūrmalā un citur Latvijā

Apbedīšanas birojs, Photo by Strauss Western on Unsplash

Apbedīšanas birojs, Photo by Strauss Western on Unsplash

Nāve vienmēr ir zaudējums, kam ir grūti sagatavoties gan fiziski, gan emocionāli. Lai apbedīšanas aģentūras izvēle neizvērstos laimes spēlē, ir svarīgi atrast tādu pakalpojumu sniedzēju, kas patiešām ir savas jomas profesionālis, kam var uzticēties un par kuru ir labas atsauksmes un kvalitatīvs serviss. Bēru organizēšana un mirušā apbedīšana ir ļoti atbildīgs uzdevums. Apbedīšanas aģentūras “Angel debesīs” direktore Jeļena uzsver, ka šajā brīdī pats svarīgākais ir sniegt pilnu atbalstu aizgājēja ģimenei, tādēļ viņas vadītajā uzņēmumā aizgājēja cieņpilna izvadīšana un maksimāls atbalsts ģimenei ir viena no svarīgākajām vērtībām.

Konsultāciju tālrunis cilvēka nāves gadījumā

Apbedīšanas aģentūra “Angel debesīs” piedāvā bezmaksas konsultācijas pa tālruni (+371)20087777, (+371)20080000, ko ļoti novērtē cilvēki, kas saskārušies ar pēkšņu tuvinieka aiziešanu. Ir apjukums un jautājumu šādā brīdī parasti ir daudz: Ko darīt, ja cilvēks nomiris mājās vai tuvinieku klātbūtnē? Ko tad, ja nāve iestājusies slimnīcā vai publiskā vietā? Kā atgādāt uz dzimteni mirušā ķermeni, ja tas atrodas ārzemēs? Kādos gadījumos veicama autopsija? Un kā pareizi nokārtot dokumentus? – šie ir tikai daži no biežāk uzdotajiem jautājumiem, ar ko saskaras apbedīšanas aģentūra.

Turklāt ir iespējama arī kvalificēta darbinieka ierašanās klātienē, jums ērtā vietā, lai sniegtu konsultāciju un pieņemtu pasūtījumu.

Mirušā nogādāšana morgā

Nav svarīgi, vai cilvēks miris dienas laikā, brīvdienā vai nakts stundā. Apbedīšanas aģentūra “Angel debesīs” piedāvā mirušā transportēšanu uz morgu visu diennakti - 24/7 no jebkuras vietas Latvijā.

Ja vēlāk tiek izmantoti arī apbedīšanas aģentūras“Angel debesīs” pakalpojumi, tad morga pakalpojumi ir bez maksas. Apmaksa būs vienīgi par sanitārajiem pakalpojumiem – dezinfekciju, mazgāšanu, skūšanu, matu veidošanu, ģērbšanu, ielikšanu zārkā un grimēšanu.

Telpu uzkopšana pēc aizgājēja

Ja mirušā ķermenis ir ilgāku laiku atradies telpā, nav noslēpums, ka uzkopšana prasa īpašu darbu. Specifiskās mirušā nāves smakas likvidēšana, dažkārt – mušiņas, blaktis vai blusas… Dažreiz tās ir asinis vai dažādi ķermeņa šķidrumi un traipi, kurus ļoti svarīgi ir pareizi iztīrīt un dezinficēt. Apbedīšanas aģentūra “Angel debesīs” sadarbojas ar speciālistiem profesionāļiem, kas veic šo darbu, lai palīdzētu ģimenēm vieglāk tikt galā šajā skumjajā brīdī, kad ir tik daudz citu domu prātā.

Bēru organizēšana

Bēru organizēšanā ļoti svarīgi ir spēt nodrošināt cieņpilnu izvadīšanu. Sākot no apbedīšanas piederumu izvēles, beidzot ar ceremonijas organizēšanu un mirušā apglabāšanu kapsētā vai kremēšanu.

“Angel debesīs” apbedīšanas aģentūrā ir iespējams izvēlēties un iegādāties visu nepieciešamo bēru organizēšanai – gan drēbes mirušajam, gan sveces, zārkus, urnas un citas nepieciešamās lietas. Turklāt izvēle ir plaša un dažādām gaumēm piemērota – te var atrast gan vienkāršus koka zārkus, gan arī drapētus zārkus vai premium klases elitārus zārkus no vadošajiem ražotājiem Eiropā vai ASV.

Arī apbedīšanas ceremonijas tiek organizētas atbilstoši katras ģimenes vēlmēm. Izvadīšanas ceremoniju var gan no kapsētas ar ceremonijas vadītāju latviešu vai krievu valodā, gan dažādu konfesiju baznīcām ar katoļu, luterāņu vai pareizticīgo priesteri.

Bēru ceremonijas muzikālajam noformējumam piedāvājam dažādus variantus - piemēram vijoli, ērģeles vai saksofonu.

Apbedīšanas aģentūra “Angel debesīs” noorganizē arī kremēšanu ar atvadu ceremoniju un muzikālu pavadījumu Rīgas vai Valmieras krematorijās, ja aizgājēja ģimenei ir tāda vēlme.

Repatriācijas un ekshumācijas pakalpojumi

Ja nākas saskarties ar situāciju, kad nepieciešams pārvest mirušo no vienas pilsētas uz citu, reizēm pat no vienas valsts uz citu, tad jāņem vērā, ka var nākties saskarties ar dažādiem sarežģījumiem – būs jānoformē dažādi dokumenti, jāatrod specializēts transportlīdzeklis u.c.

“Angel debesīs” apbedīšanas aģentūrai ir liela pieredze mirušo pārvešanai gan vietējā gan starptautiskā līmenī. Ir iespējams veikt gan repatriāciju gan arī ekshumāciju. Tas ir ļoti būtiski, jo Jums nebūs jāmeklē pakalpojumu sniedzēji nepazīstamā valstī. Varēsiet visu izrunāt tepat uz vietas, sazināties ar apbedīšanas aģentūru un būt mierīgi, ka jūsu Tuvinieks tiks atgādāts mājās.

Apbedīšanas aģentūra “Angel debesīs” sadarbojas gan ar labdarības organizācijām, gan apdrošināšanas kompānijām un pansionātiem. Uzņēmums uzskata, ka ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt profesionalitāti un mācīties no citiem savas jomas speciālistiem, sasniedzot visaugstāko kvalitāti, tādēļ ir viens no Baltijas Valstu Rituālo Pakalpojumu sniedzēju asociācijas dibinātājiem, kā arī European Federation of Funeral Services biedrs.

Izlasi arī:

Apbedīšanas birojs, Photo by Strauss Western on Unsplash

Apbedīšanas birojs, Photo by Strauss Western on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas