Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

ARGOCLIMA “gaiss-gaiss” un “gaiss-ūdens” siltumsūkņi – alternatīva ierastajiem apkures risinājumiem.

Strauji mainoties energoresursu cenām, ir acīmredzama nepieciešamība pēc alternatīva apkures veida, lai iegūtu fleksibilitāti pārvaldīt savas izmaksas. Biežāk un biežāk siltumsūknis tiek izmantots, lai aizstātu gāzes katlus, granulu katlus un elektriskos apkures risinājumus. Pastāv iespēja siltumsūkni iekļaut jau esošā apkures sitēmā un tādā veidā dodot sev iespēju izvēlēties periodiski kādu apkures avotu izmantot. Ļoti būtisks faktors, kas salīdzinājumā ar granulu katliem vai gāzes katliem, ir tas, ka ar mūsdienīgajiem siltumsūkņiem ir iespējams arī dzesēt telpas vasarā.

Onninen veikalos ir pieejami gaiss – gaiss un gaiss – ūdens siltumsūkņi. Katrs no šiem veidiem ir unikāls un ar saviem plusiem, jo dod klientam iespēju izvēlēties piemērotāko un nepārmaksājot.

Pats vienkāršākais veida siltumsūknis tiek klasificēts kā gaiss – gaiss. Vislabākais veids kā aprakstīt darbības principu būtu teikt – enerģija tiek iegūta no gaisa un ar gaisa palīdzību tā arī tiek atdota. Šādai sistēmai princips ir pavisam vienkāršs. Sistēma sastāv no divām daļām – iekšas un āra daļa. Iekārtas savstarpēji ir savienotas ar freona caurulēm, kas nodrošina slēgtu darbības ciklu starp kompresoru, kondensatoru, izplešanās vārstu un iztvaikotāju. Šis risinājums ir lielisks, ja ir nepieciešama klimata kontrole lokācijā, kas nav tieši piesaistīta centrālajai apkurei, jo sistēma ir pilnībā autonoma un vadās no izvēlētajām mērķa temperatūrām.

Otrs risinājums tiek klasificēts kā gaiss – ūdens. Enerģija tiek iegūta no gaisa un ar ūdens palīdzību tā tiek atdota. Šis risinājums ir ar papildus funkcionalitāti, jo iekārtas atšķirībā no gaiss – gaiss sistēmas ir spējīgas arī nodrošināt sanitārā karstā ūdens ražošanu. No Argoclima ir pieejamas divu veidu iekārtas – dalītā sistēma un monobloks.

Dalītā sistēma sastāv no ārējās daļas un iekšējās daļas. Starp tām ir freona cauruļu savienojums, bet iekšas daļā ar siltummaiņas palīdzību enerģija tiek atdota uz centrālo ūdens sistēmu. Iekšējās daļas ir pieejamas arī iebūvētu karstā ūdens tvertni, bet ir iespēja izmantot, jau esošu karstā ūdens tvertni un ietaupīt uz paša siltumsūkņa izmaksām.

Monobloks kā pēc nosaukuma ir noprotams, sastāv no vienas iekārtas. Iekārta ir paredzēta uzstādīšanai ārpus telpām un nodrošina siltumapmaiņas procesu āra blokā. Šis risinājums ir lielisks, ja ir jau izbūvēta ūdens sistēma vai nav brīvas vietas telpās. Iekārtas pieslēgšanai nav nepieciešama bīstamo gāzu sertifikācija, jo freona loks ir slēgts un iekšā iekārtā. Ir nepieciešams arī nodrošināt ūdens-glikola maisījumu, lai pasargātu iekārtu un izbūvēto trasi no aizsalšanas sistēmas apstāšanās gadījumā.

Argo siltumsūknis ir lielisks risinājums zemo temperatūru apkures sistēmām, jo iekārtas apkures režīmā pie konkrētām temperatūrām ir spējīgas sasniegt darbības koeficientu (COP) 5, kas nozīmē, par katru kw/h izlietoto elektrības daudzumu, jūs saņemsiet piecas reizes lielāku siltuma atdevi. Iekārtas ir pieejamas izmēros sākot no 6 līdz 16 kw ar 1 vai 3 fāžu pieslēgumu, atkarībā no iekārtas izmēra.

SIA Onninen piedāvā dažādu veida siltumsūkņus un būvmateriālus sistēmu izbūvei, tai skaitā siltās grīdas, karstā ūdens tvertnes un visu citu nepieciešamo pilnvērtīgai un kvalitatīvai sistēmas apsaistei. Jūs varat sazināies ar nozaras speciālistu šeit.


Siltumsūknis, Onninen

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas