Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ārsti piedāvā attālinātas konsultācijas - ģimenes ārsti, endokrinologi, uztura speciālisti un citi

foto:Pixabay.com

foto:Pixabay.com

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību "Veselības centrs 4" filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

Konsultācijām video platformā www.doconline.lv pieejami ģimenes ārsti un speciālisti: endokrinologi, dermatologi, kardiologs, dietologs, uztura speciālists, urologs, proktologs, asinsvadu ķirurgs, un citi. On-line režīmā ārsti var izsniegt nepieciešamās e-receptes un izrakstus no pacientu ambulatorajām kartēm.

"Ņemot vērā situācijas nopietnību, runājam ar ārstiem, lai tuvākajās dienās vēl vairāk paplašinātu tiešsaistē pieejamo speciālistu skaitu un konsultāciju pieejamības laiku. Attālinātās konsultācijās labi varam palīdzēt pacientiem ar akūtām saslimšanām kā arī pacientiem ar hroniskām slimībām, kuriem nepieciešams izrakstīt e-receptes. Tomēr ir arī izmeklējumi, kurus nav iespējams veikt attālināti. Visas "Veselības centrs 4" filiāles un grupas uzņēmumu ārsti turpina darbu arī klātienē paaugstinātas drošības apstākļos," atzīst "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

www.doconline.lv ir maksas video konsultāciju platforma, kas nodrošina medicīniskās aprūpes pieejamību neatkarīgi no pacienta atrašanās vietas. Konsultācijas tiešsaistē sniedz speciālisti no "Veselības centrs 4" filiālēm un grupas uzņēmuma "Capital Clinic Riga".

Par konkrētu ārstu pieejamību pacienti var interesēties vietnē www.doconline.lv vai, sazinoties ar "Veselības centrs 4" zvanu centru: Tel.: +371 67847100 e-pasts: reg@vc4.lv

foto:Pixabay.com

foto:Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas