Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Atklāti stāsti par visu laiku sliktākajām Ziemassvētku dāvanām

Ziemassvētku dāvanas. Foto:Sora Shimazaki, Pexels.com

Ziemassvētku dāvanas. Foto:Sora Shimazaki, Pexels.com

Protams, ka Ziemassvētki ir ne tikai brīnumu, bet arī dāvanu laiks. Tiesa gan- saspringtajā pirmssvētku periodā mums ne vienmēr atliek laiks dāvanas saviem tuvajiem un ne tik tuvajiem cilvēkiem izvēlēties apdomīgi. Un tieši tādas pašas ne visai pārdomātas dāvanas reizēm mēdzam saņemt arī mēs paši.

Aptaujājot vairākus cilvēkus atklājās, ka tiešām dīvainu Ziemassvētku dāvanu ir saņēmis gandrīz ikviens.

Anna, 26 gadi: Ziemassvētkos ik pa laikam saņemu kādu dīvainu dāvanu. Bet visvairāk mani pārsteidza vīramāte, kura reiz uz svētkiem man pasniedza mazu porcelāna kaķīti. Šīs dāvanas doma man galīgi nebija skaidra. Nekad dzīvē man nav interesējuši kaķi un arī porcelāna nieciņus es pilnīgi noteikti nekolekcionēju.

Viktorija, 35 gadi: Vienos Ziemassvētkos vīrs man uzdāvināja milzīgu un ļoti neglītu naktskreklu ar rūķi. Neglītu rūķi. Jāsaka kā ir – apvainojos uz diezgan ilgu laiku. Es tomēr esmu simpātiska sieviete un nēsāju simpātisku naktsveļu. Goda vārds nesaprotu par ko viņš domāja pērkot šo dāvanu.

Zigmunds, 41 gads: Māsa man Ziemassvētkos reiz pasniedza sejas masažieri. Tā arī līdz galam nesapratu, kas tas ir un galvenais – priekš kam man tāds varētu būt nepieciešams.

Alise, 22 gadi : Pagājušajos Ziemassvētkos māsīca man uzdāvināja trauku dvieļu komplektu. Nesaprotu ar kādu mērķi. Es šobrīd vēl dzīvoju pie vecākiem un arī ar kulināriju neaizraujos. Priekš kam man trauku dvieļi?

Zane, 30 gadi : Vienos Ziemassvētkos man krustmāte uzdāvināja biezu enciklopēdiju par sakņu dārza iekārtošanu. Jāpiebilst gan , ka es dzīvoju dzīvoklī Rīgas centrā un man pat ļaunākajos murgos nav rādījusies ideja par sakņu dārza iekārtošanu. Uzdāvināju grāmatu kolēģei uz dzimšanas dienu.

Egija, 23 gadi: Vienos Ziemassvētkos mani pamatīgi nošokēja kolēģe. Viņa man uz svētkiem uzdāvināja litru degvīna. LITRU. Es alkoholu praktiski nelietoju un ja lietoju, tad tikai vīnu. Tā arī nesaprotu, kā viņai kaut kas tāds vispār varēja ienākt prātā. Atklāti sakot man bija kauns no kolēģiem. Noteikti padomāju, ka es esmu kaut kāda alkoholiķe.

Daniels, 27 gadi: Reiz kopā ar bijušo draudzeni Ziemassvētkus pavadījām pie maniem vecākiem. Un tad viņa man visu priekšā pasniedza dāvanu – grāmatu par seksa pozām u erotisko masāžas eļļu. Tas viss, protams, ir forši, bet vai tiešām šāda intīma dāvana bija jāpasniedz manu vecāku priekšā?

Sandra, 38 gadi : Draugs man vienos Ziemassvētkos pasniedza mazmazītiņas mežģīņu biksītes un tādu pašu milzīgu krūšturi. Prātīgāk būtu bijis otrādi. Man ne tuvu nederēja ne viens, ne otrs. Man palika skaidrs, ka līdz galam es laikam tomēr neesmu viņa sapņu sieviete.

Lasi arī :


Ziemassvētku dāvanas. Foto:Sora Shimazaki, Pexels.com

Ziemassvētku dāvanas. Foto:Sora Shimazaki, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas