Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Atrodi laiku skaistumkopšanas procedūrām darba laikā

Kura sieviete gan nepārdzīvo, ka matu gali pārlieku sašķēlušies, nagu laka nolipusi, uz sejas parādījušās jaunas pinnes un iedegums sāk kļūt blāvāks? Būsim godīgas, teju katra otrā daiļā dzimuma pārstāve vēlētos, lai viss ir ideāli un nespēj samierināties ar iepriekšminēto, turklāt, esošajā darba ritmā neatliek laika, lai labotu situāciju – darbs beidzas pēc sešiem, pieraksts salonos pilns un pēc darba nepietiek laika, jo mājās gaida citi pienākumi.

Maldīgi domāt, ka izbaudīt skaistuma procedūras var tikai pēc darba laika vai brīvdienās. Pa dienu taču ir tik daudz laika – pietiekami, lai izskrietu no biroja sakopt nagus, vai apgriezt matu galus. Vienīgais, kas varētu radīt grūtības ir jautājums – kā efektīvi organizēt darbu, lai skaistuma procedūras apmeklējums nekaitētu darbam un nesadusmotu darba devēju.

Kā veiksmīgi noorganizēt procedūru apmeklējumu darba laikā:

1. Organizē savu darbu efektīvi


Vispirms vajadzētu saprast vai prombūtnes laikā nevar atgadīties, kas steidzams, kur tava klātbūtne ir vajadzīga. Noteikti neieplāno salona apmeklējumu dienā, kad paredzēta kāda tikšanās vai svarīga telefonsaruna.

Lai prombūtnes dēļ nerastos iekavēti darbi, atrodi laiku citās darba dienās(vēlams dienās pirms procedūras), kad varēsi pildīt vairāk pienākumu, piemēram, paliec kādu dienu 10 minūtes ilgāk pēc darba, lai atbildētu uz e-pastiem, vai atnāc agrāk, lai pabeigtu atskaiti vai tabulu, kas jānodod konkrētajā dienā/nedēļā. Kādu dienu vari būt aktīvāka, vai atnākt ātrāk no pusdienām, lai paveiktu vairāk.

2. Lūdz palīdzību kolēģim

Izpildot pirmo punktu, darbiem nevajadzētu iekavēties prombūtnes laikā. Tomēr – vienmēr var rasties krīzes situācijas, kas jārisina nekavējoties. Atrodi kādu kolēģi, kurš piekritīs izpildīt tavus pienākumus vajadzības gadījumā. Iespēja, ka atgadīsies kas steidzams ir ārkārtīgi maza, taču tas būs drošības garants gan tev, gan darba devējam.

3. Vienojies ar tiešo vadītāju

Informēt tiešo vadītāju vajag! Pat, ja darbi būs izdarīti un nekas netiks iekavēts, un būsi atradusi tiešu aizstājēju, saruna ar vadītāju ir vajadzīga, lai nezaudētu uzticamību sev. Vislabāk būtu, ja ietu jau ar gatavu plāno – konkrētu dienu un laika periodu, kā arī pastāstītu par papildus veiktajiem pienākumiem un to, ka esi atradusi aizstājēju.

Atklāta situācijas izklāstīšana vadītajam, darba organizēšana un aizstājēja atrašana nodrošinās, ka varēsi izskriet no biroja, lai veiktu nepieciešamās procedūras. Galvenais – visu ieplānot laicīgi. Nereti friziera apmeklējumu var apvienot ar manikīru vai pedikīru – izvērtē, kāda procedūra vajadzīga tev! Ja nepieciešamas vairākas, vari sadalīt skaistumkopšanas salona apmeklējumu vairākās nedēļās.Pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas