Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Autotorņa jeb autopacēlāja noma: no dekorēšanas līdz bīstamiem darbiem

Pienācis laiks veikt mājas fasādes remontu, iztīrīt skursteni, apzāģēt kokus vai padarīt citus darbus, kuru veikšanai ar trepēm vien nepietiks? Autotorņi, kas pazīstami arī kā autopacēlāji ar celtņu grozu, ir ļoti piemērots aprīkojuma veids, šādu darbu veikšanai. Tos parasti izmanto būvniecības, apkopes, remonta un dekorāciju projektos, ja cilvēkam ir jāpiekļūst vietām, kuras ir grūti vai neiespējami sasniegt ar citiem līdzekļiem.

Torņu serviss, ar vai bez operatora

Autopacēlāji ir pieprasīts, ērts un drošs aprīkojums, lai veiktu dažādus jumta un fasādes remonta darbus, apgaismojuma, reklāmas uzrakstu un dekorāciju uzstādīšanu, koku apzāģēšanu, kā arī dažādus citus īpašuma apsaimniekošanas darbus. Šos pacēlājus var lietot gan pieredzējuši profesionāļi, gan cilvēki bez iepriekšējas pieredzes, izejot speciālu instruktāžu.

Paaugstināta drošība un efektivitāte

Galvenā celtņa groza izmantošanas priekšrocība ir tā paaugstinātā drošība. Autogroza izmantošana darbu veikšanai augstumā drošā grozā, sniedz papildu drošību un ļauj sevi vai strādniekus pasargāt no kritieniem un citiem riskiem, kas saistīti ar darbu augstumā. Tas ir īpaši svarīgi, veicot uzdevumus, kuru veikšanai ilgāku laiku jāatrodas gaisā, piemēram, krāsojot ēkas vai mazgājot logus. Pacēlāja stabilitāti un drošu darba izpildi nodrošina regulējamas stabilizatora kājas. Celtņa grozs nodrošina arī stabilu un drošu platformu, uz kuras var stāvēt, samazinot paslīdēšanas, paklupšanas un kritiena risku. Autotorņa noma var arī palielināt darba efektivitāti, jo ļauj ātri un viegli pacelties vēlamajā augstumā, sniedzot iespēju uzdevumu paveikt ātrāk un efektīvāk nekā izmantojot sastatnes un kāpnes.

Autotorņa noma dažādām vajadzībām

Autopacēlāji ar grozu ir ļoti daudzpusīgs aprīkojums, ko var izmantot gan profesionālā darbībā, gan privātām vajadzībām. Autotorņa celtņi ir ideāli piemēroti izmantošanai dažāda veida projektos:

  • Būvniecības darbiem, kā jumta uzstādīšanai, ēku krāsošanai utt.
  • Teritorijas dekorēšanai
  • Bīstamo koku zāģēšanai un lielā dzīvžoga apkopei
  • Fasādes remontdarbiem, apkopei un uzturēšanai
  • Logu mazgāšanai
  • Skursteņu tīrīšanai un remontam
  • Darbiem uz elektrolīnijām augstumā

Uzņēmums Komanada24 piedāvājam autogroza nomu ar vai bez operatora ar darba augstumu 20 metru augstumā. Uzņēmuma mazlietotie autotorņi ir ļoti kompakti, manevrētspējīgi un vadāmi ar B kategorijas autovadītāja apliecību. To darbības augstums ļauj ērti veikt darbus pat 4-5 stāvu augstumā. Tas ir efektīvs un drošs veids, kā piekļūt augstiem pacēlumiem, palielina produktivitāti un samazina traumu un negadījumu risku kā darba vietā, tā savā privātajā saimniecībām.

Foto: Komanda24

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas