Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Brīnums medicīnā: lāzera aparāts, kas palīdz akūtu un hronisku sāpju ārstēšanā

Sāpes, attēls no Pexels.com

Sāpes, attēls no Pexels.com

Iepazīstinām jūs ar jaunu tehnoloģiju, kas radīta ASV un ko pašlaik novērtē cilvēki visā pasaulē. Tas ir ceturtās paaudzes lāzera aparāts “Laser Summus”,kas ir paredzēts akūtu un hronisku sāpju ārstēšanai, piemēram, traumu ārstēšanai, kā arī iekaisumu mazināšanai un līdz ar to arī slikti dzīstošu brūču dziedēšanai. Padzirdot par šādu brīnumu medicīnā, steidzām uz veselības centru “Via Una”, kurā tāds ir pieejams, lai uzzinātu par to vairāk.

Kā lāzera aparāts “Laser Summus”darbojas?

Dr. Egils Strauss skaidro, ka lāzera terapijā tiek izmantoti infrasarkanieviļņi, kas iekļūst audu dziļākajos slāņos un rada terapeitisku iedarbību. Lāzera stars piekļūst dziļāk esošajiem audiem un veicina to ātrāku dzīšanu, kas nav raksturīgs citām fizikālām medicīnas ārstēšanas metodēm. Speciālists norāda, ka šī metode apgāž koncepciju par aukstuma terapijas lietošanu pēc traumām, jo aukstuma terapijas lietošana veicina audu bojājumus, savukārt “Laser Summus” lāzers palīdz atjaunot bojātos audus šūnu līmenī, nodrošinot palielinātu skābekļa piegādi šūnām.

5 iemesli, kāpēc ir ieteicams izmantot šo ārstēšanas metodi

  1. “Laser Summus” veicina audu atjaunošanos un augšanu, asinsrites uzlabošanos, kā arī sāpju un pietūkuma mazināšanos, veicinot ātrāku atveseļošanos;
  2. Akūtu un hronisku sāpju gadījumā cilvēkam nereti nākas lietot spēcīgus medikamentus, kā rezultātā var rasties atkarība no opioīdiem. Lāzera aparāts nodrošina mazāku medikamentu lietošanu un neizraisa atkarības. Tas ir labāks veids, kā atvieglot sāpes;
  3. Lāzera terapija ir apvienojama ar citām ārstniecības procedūrām, piemēram, fizikālo terapiju, hiropraktiku vai masāžām;
  4. “Laser Summus” palīdz ārstēt tādas saslimšanas kā muguras sāpes un sāpes citās ķermeņa vietās, dažādas traumas, saišu un muskuļu sastiepumus, artrītu, arī karpālā kanāla sindromu, plantāro fascītu un vēl daudzas citas;
  5. Izmantojot “Laser Summus” tiek samazināts atveseļošanās un rehabilitācijas laiks, un pacientam tiek nodrošināta dzīves kvalitāte jaunā līmenī.

Ko var gaidīt pēc pirmās lāzerterapijas procedūras?

Dodoties uz pirmo lāzerterapijas seansu, jūs varat sajust siltumu, tirpšanu vai arī nejust neko. Pēc seansa uz īsu brīdi zona var būt jutīga. Iespējams, jau pēc pirmās procedūras jūs pamanīsiet uzlabojumu. Dr. Egils Strauss iesaka sākt ārstēšanu ar diviem līdz trīs seansiem nedēļā. Kad redzēsiet uzlabojumus, varat samazināt seansu biežumu līdz vienai vai divām reizēm nedēļā. Tas, cik daudz seansu jums būs nepieciešams, būs atkarīgs no jūsu saslimšanas smaguma. Dažus akūtus gadījumus var ārstēt ar četriem līdz sešiem seansiem, bet hroniskām traumām var būt nepieciešami divpadsmit vai vairāk seansu. Dažos gadījumos, piemēram, ārstējot smagu artrītu, ārstēšana var būt nepārtraukta.

Mūsdienās nav nepieciešams ciest sāpes, īpaši, ja tās negatīvi ietekmē jūsu dzīvi. Lāzerterapija var uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un sniegt nepieciešamo atvieglojumu, tāpēc piesakieties vizītē pie Dr. Egila Strausa, kurš pieņem klīnikā “VIA UNA” un ļaujiet medicīnas brīnumiem strādāt Jūsu labā.

Sāpes, attēls no Pexels.com

Sāpes, attēls no Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas