Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Bumbiņ'fests jau šo sestdien! IKEA aicina uz līksmu vasaras sagaidīšanu ģimenes lokā

Bumbiņ'fests. Publicitātes foto

Bumbiņ'fests. Publicitātes foto

Jau trešo vasaru pēc kārtas IKEA aicina uz līksmu un aktīvu vasaras sagaidīšanu Bumbiņ’festā 8.-9.jūnijā. Apmeklētāji varēs baudīt gardus ēdienus ar IKEA slavenajām gaļas, dārzeņu un augu bumbiņām par pievilcīgu cenu, "Audiokvartāls", "Laime pilnīga", bērnu popgrupu un DJ Cimmis uzstāšanos, iluzionista Edžus burvju trikus un daudz ko citu!

Īpaši ēdieni

Šogad Bumbiņ’festa šefpavārs būs cilvēks, kurš smalki pārzina visu par un ap IKEA bumbiņām - IKEA Ēdināšanas nodaļas vadītājs Oļegs Soročins. Bumbiņ’festā viņš pārsteigs ar īpašu ēdienu no gaļas, dārzeņu un augu bumbiņām.

"Zviedrijā gaļas bumbiņas tradicionāli pasniedz ar kartupeļu biezeni, krējuma mērci un brūkleņu ievārījumu. Šādi tās pasniedzam arī Zviedru restorānā. Bet bumbiņas var pagatavot ļoti dažādos veidos. Šogad esam piešķīruši klasiskajam zviedru ēdienam latvisku piesitienu, pagatavosim to ar kartupelīšiem un gaileņu mērci," stāsta O. Soročins.

IKEA Family kluba biedri īpašo ēdienu varēs baudīt tikai par 2,50 eiro. Savukārt Zviedru bistro gaidīs pārsteigums - īpašā Bumbiņ’pica, kuru IKEA Family kluba biedri varēs iegādāties tikai par 4,29 eiro (standarta cena: 5,99 eiro). Dalība IKEA Family klubā ir bez maksas un reģistrēties, saņemot digitālo karti, ikviens var acumirklī!

O. Soročins saka, ka tie, kuri mēģina samazināt gaļas patēriņu, varēs izvēlēties to pašu ēdienu ar augu bumbiņām. "Tās izskatās un garšo kā gaļa, bet sastāvā ir tikai augu izcelsmes izejvielas. Šādi cilvēkiem ir iespēja baudīt dabai draudzīgāku gaļas bumbiņu alternatīvu. Mēs uzskatām, ka lielas pārmaiņas var sākt pamazām, un ēdienam ir jābūt labam gan cilvēkiem, gan dabai."

Šefpavārs piebilst, ka Bumbiņ’festā būs padomāts arī par saldummīļiem - tiks piedāvāts saldējums, saldumi, pankūkas un citi našķi.

Spēles un atrakcijas

Sestdien, 8.jūnijā, apmeklētāji varēs izbaudīt grupas "Audiokvartāls" koncertu (plkst.14.00 un plkst.17.00) un bērnu popgrupu uzstāšanos (plkst.12.20 un plkst.16.20). Plkst.15.00 Pepija Garzeķe aicinās apmeklētājus izkustēties deju meistarklasē. Sestdien svētku programma turpināsies līdz plkst.20.00.

Svētdien, 9.jūnijā, uz skatuves kāps rokgrupa "Laime pilnīga" (plkst.13.00 un plkst.15.00) un bērnu popgrupas (plkst.12.20 un plkst.16.30). Iluzionists Edžus izklaidēs un pārsteigs ar brīnumainiem trikiem (plkst.14.30 un plkst.16.00), bet Pepija Garzeķe gaidīs uz deju meistarklasēm (plkst.14.15 un plkst.17.20).

Bumbiņ’festa vadītāja lomu uzņemsies Kristaps Tālbergs - viņa vadībā dažādos konkursos varēs laimēt noderīgas balvas!

Abās dienās īpašas aktivitātes gaidīs bērnus - būs iespēja laist debesīs lielos ziepju burbuļus un pārbaudīt savu izveicību un lokanību deju priekšnesumā kopā ar Pepiju Garzeķi, tikt pie gliteru tetovējumiem, izpriecāties piepūšamajās atrakcijās, piedalīties radošajās darbnīcās un izmēģināt dažādas interaktīvas spēles.

Informāciju sagatavoja Renata Dantė, IKEA Korporatīvo pakalpojumu nodaļas vadītāja Baltijas valstīs.

Bumbiņ'fests. Publicitātes foto

Bumbiņ'fests. Publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas