Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dana Reizniece-Ozola izrāda savu antīkā stilā iekārtoto ģimenes māju

“Lai labi justos, man ir vajadzīga māja. Lai cik liels arī nebūtu dzīvoklis, man būs sajūta, ka ir par šauru. To jau “izbaudīju”, dzīvojot Ventspilī. Man vajag to pagalmu, lai varu kailām kājām iziet. Dzīvniekiem arī noteikti mājā jābūt – kaķiem, sunim, viņiem arī plašumu vajag” – tā savu māju sajūtu “STV Pirmā!” attiecību šovā “Mīla burbulī” raksturo bijusī politiķe Dana Reizniece-Ozola.

Apprecoties ar uzņēmēju Andri Ozolu un ienākot dzīvot viņa mājā šķitis, ka nu sapnis ir piepildījies, taču te gaidījis kāds pārsteigums. Danai par nākamo vīru bijis priekšstats kā par ļoti mūsdienīgu, dinamisku cilvēku, bet viņa mājas iekārtojums .. bijis itin kā no cita gadsimta. Līgaviņai brīžam bijusi sajūta, ka ienākusi muzejā. Bet, kā atzīst Dana šodien, māja iekārtojumam bijuši daudz plusu – tas palīdzējis atklāt par savu vīru mazāk pamanāmas personības šķautnes.

“Māja celta un iekārtota deviņdesmitajos gados, un īsti neatbilst manai šodienas gaumei. Taču toreiz laikam bija tā vēlme pēc ārišķīgas greznības” – dzīves uztveres izmaiņas laika gaitā skaidro Andris Ozols, izrādīdams ievērības cienīgos Vācijā izgatavotos kokgriezumus – “mūsdienās reti kurš vēl prot šādus darbus šādā kvalitātē. Man ir svarīgi, ka mani bērni izaug šādā vidē, starp īstām vērtībām.”

Lai saprastu, par ko īsti ir runa, būs jānoskatās šis video, kurā uzzināsit arī, cik greizsirdīgi kurš no Ozoliem sargā “savu” teritoriju, un kas ir viņu interjera lielākais lepnums.

Skatieties arī:

Danas un Andra romantiskais iepazīšanās stāsts

Ar kādām metodēm Dana Reizniece-Ozola uztur mājā kārtību?

Kā stiprināt saikni ar bērniem - Ozolu ģimenes padomi


Dana Reizniece-Ozola, foto: privātais arhīvs

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas