Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Didrihsonu pāris atklāti par dēliņa audzināšanu

Pie uzņēmējiem Elīnas un Naura Didrihsoniem raidījums “Iečeko slavenību” pirmo reizi viesojās pagājušajā vasarā, kad viņi nupat bija ievākušies plašā un gaišā dzīvoklī, un gaidīja pirmdzimtā ienākšanu ģimenē. Nu mazajam Džeisonam ir jau pieci mēneši, un Andris Bulis dodas lūkot, kā tad jaunajai ģimenei klājas pirmo reizi sagaidot Ziemassvētkus trijatā.

Elīna un Nauris ir cilvēki, kas nebaidās izaicināt sociālo tīklu stereotipus par jauno vecāku rožaino idilli, bet gan dalās savā reālajā pieredzē, nevairoties arī no ne tik patīkamās daļas.

“Es dalījos publiski savā dzemdību stāstā, par ko saņēmu ne mazumu pārmetumu, jo rādīju visu kā ir – ar visām sāpēm, spēku izsīkumu, izmisumu, bailēm. Bet man seko tik daudz sieviešu un meiteņu, tai skaitā topošās māmiņas. Es gribēju parādīt viņām reālās dzemdības, lai saprot, kam gatavoties, lai nedomā, ka būs kā rāda filmās, kur viss tik ātri un skaisti notiek.”

Arī par ģimenes ikdienu pēc dēliņa piedzimšanas Elīna atklāti atzīst, ka tā izrādījusies atšķirīga no tā, kā viņa iepriekš iztēlojusies:

“Es biju iedomājusies, ka kaut kā varēšu to strādāšanu un mazuļa auklēšanu apvienot. Nu gandrīz tā, ka telefons vienā rokā un bērns otrā. Nekā, aizmirstiet! Viss bija pilnīgi jāpārplāno, visa mūsu ikdiena, laika menedžments, darbi, viss .. Tagad mums viss notiek uz maiņām – viens ir ar mazo, otrs tikmēr darbos. Arī naktīs ceļamies un pamperus mainām uz maiņām. Tagad mums ir labi viss izdevies, mazajam ir savs dienas ritms, viss ir daudz maz paredzami, bet tas prasīja kādus trīs mēnešus, līdz pieslīpējāmies. Mums ir arī mīļa auklīte, tas ir neatsverams ieguvums.”

Vairāk par jaunās ģimenes mājīgo ikdienu, tās izaicinājumiem un pirmajiem kopīgi nosvinētajiem Ziemassvētkiem skatieties šajā “Iečeko slavenību” epizodē!

Skatieties arī:

Elīna Didrihsone - īsto mātes instinktu sajutu tikai vēlāk

Cik bilžu ir Elīnas Didrihsones telefonā?

Divu bērnu tētis Artūrs Mednis - šis ir grūtākais posms mūsu dzīvē

Kā sagatavoties mazuļa pirmajai foto sesijai?

Elīna Didrihsone, 1188 Play ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas