Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dziednieks stāsta, kā tikt galā ar garā Covid sekām

Dziednieks Māris Gargurnis, ekrānšāviņš

Dziednieks Māris Gargurnis, ekrānšāviņš

Mūsu veselība vairumā gadījumu atrodas pašu rokās, dziednieks var palīdzēt sakārtot to astrālajā laukā, lai savienotu ar fizisko plānu. Taču, ja pēc pārslimošanas ir nepatīkamas sajūtas, un tās nemazinās vairākus mēnešus, jāsāk uztraukties, jo izveidojies garais Covid.

Kas ir garais Covid?

Māris Gargurnis ir vienisprātis ar zinātniekiem, kuri nonākuši pie secinājuma – ja pēc Covid pārslimošanas saglabājušās komplikācijas – to var dēvēt par garo Covid-19.

Pazīmes, kas liecina par garā Covid-19 izslimošanas sekām:

 • lgstošs nogurums;
 • Ieildzis klepus;
 • Elpas trūkums vai elpošanas problēmas, aizdusa;
 • Locītavu un muskuļu sāpes;
 • Sāpes krūtīs, arī galvas sāpes;
 • Ilgstošs ožas un garšas zudums;
 • Bezmiegs un miega traucējumi;
 • Problēmas ar asinsriti;
 • Tā sauktā “smadzeņu migla” – koncentrēšanās grūtības.

Iepriekšminētajām sūdzībām var pievienoties arī citas – trauksme, depresija, iekaisumi. Svarīgi uz tām reaģēt, meklējot palīdzību.

Meklē palīdzību pie dziednieka

Dziednieks Māris Gargurnis iesaka:

 • ja veselības stāvoklis ilgstoši neuzlabojas;
 • ja nav cerību, ka veselības stāvoklis pats no sevis ar laiku varētu uzlaboties;
 • tradicionālās medicīnas ārstēšana nav palīdzējusi, noteikti jāmeklē palīdzība pie dziedniekiem.

Dziednieks ar savu enerģiju, veiksmīgi spēj palīdzēt sakārtot cilvēka biolauku, kas pēc slimošanas ir pavisam saārdīts. Atjaunojot spēcīgu enerģijas plūsmu no galvas līdz kājām, atjaunosies arī imūnsistēma, kas veicinās paša ķermeņa spējas beidzot uzsākt sevis dziedināšanu.

Lai vizīte pie dziednieka noritētu veiksmīgi, ļoti svarīgi aizdomāties un saprast, ka kaut kas steidzami jādara veselības uzlabošanā, patreizējā pašsajūta vairs nav paciešama, jāstrādā taču arī ir.

Dziednieks ar savu dziedniecisko enerģiju nosaka problemātiskās iekaisuma vietas pa visu ķermeni un, norāda, kurš orgāns iespējams izraisa veselības traucējumus. Šajās vietās dziednieks un arī pacients var sajust izteiktu siltumu vai vēsumu sajūtu, kas arī var norādīt, ka šeit ir iespējamā problēma.

Ne vienmēr ārsti ar dažādiem izmeklējumiem var noteikt kaites, kas reiz pārslimotas un atstājušas organismā nelielas izmaiņas. Izmaiņas bieži ir nenozīmīgas un grūti pamanāmas, tomēr izraisa sliktu pašsajūtu. Māris atceras, - Bijis tā, ka, piemēram, plaušās ir milzīgs iekaisums, ko ārsti nav atklājuši dažādu iemeslu dēļ. Kad es apsekoju šo plaušu rajonu, man plaukstās izdalās liels karstums, ko mēs abi – dziednieks un cilvēks - sajūtam, kas arī var būt galvenais iemesls sliktai pašsajūtai un enerģijas iztrūkumam.

Parasti pozitīvas pārmaiņas cilvēks sajūt jau pēc pirmā seansa pie dziednieka. Taču ir gadījumi, kad kaite ielaista vai ilgstoši nepareizi ārstēta, tad jāapbruņojas ar pacietību un jāturpina strādāt. Pēc dziedināšanas seansa pozitīvas pārmaiņas būs vienmēr.

Ar ko atšķiras Covid slimnieki

Garā Covid slimnieki atšķiras no pārējiem pacientiem ar savu izskatu un enerģētiku. Rodas jautājums, vai viņi vispār ir dzīvi?

Būtiskākās pazīmes:

 • Enerģijas plūsma pa visu ķermeni nobloķēta;
 • Izskatās pelēki un nomocījušies;
 • Nav saiknes ar kosmisko enerģiju, kas mums jāsaņem sākot ar galvu un virzot to pa visiem fiziskā ķermeņa meridiāniem līdz kāju pirkstiem.

Enerģijas plūsmas atjaunošana prasa no dziednieka un pacienta lielu sadarbību. Dziedniekam jāapstrādā visi akupunktūras punkti pa visiem fiziskā ķermeņa meridiāniem, lai saistītu ēterisko un fizisko ķermeni, lai enerģijas plūsma atjaunotos. Pamazām izmainās pacienta pašsajūta, izmainās acu skatiens, parādās smaids un labsajūta, Māris teic, - Pēc seansa klienti ir man pateicīgi par ievērojamām izmaiņām un priecīgi, ka paši aizdomājušies, ka ir jādara kaut kas ļoti nopietni savas veselības labā.

Neesmu gaišreģis, bet informācija pie manis atnāk, kad strādāju ar cilvēku, - skaidro Māris. Īstens dziednieks jūt, kas katram vajadzīgs, jo seansa laikā notiek enerģētiska un garīga saskarsme, kas nav vārdos aprakstāma. Tā var tikt nosaukta par sava veida mistiku.

Pieredzē dalās dziednieks Māris Gargurnis.

Izlasi arī: Vai dziednieks spēj palīzēt, kad tradicionālā medicīna ir bezspēcīga?

Un noskaties sarunu ar dziednieku, kur viņš stāsta par muguras u.c. sāpēm:
Dziednieks Māris Gargurnis, ekrānšāviņš

Dziednieks Māris Gargurnis, ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas