Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dzīve jāsvin! Un, ja svini – izsauc taksometru!

Photo by Victor Xok on Unsplash

Photo by Victor Xok on Unsplash

Kādu metāla rumaku izvēlēties, dodoties uz romantisku vakaru ar meiteni pie vīna glāzes vai tikšanos ar draugiem alus bārā? Vislabāk tādu, kuru pašam nav jāvada! Protams, ka ērtākais un patīkamākais ir izsaukt taksometru. Un tad pienāk tas mirklis, kad saproti, ka tavā galvā nav listes ar taxi tālruņu numuriem, jo tur vienkārši ir citas, daudz svarīgākas lietas?

Ir jau variants – mēģināt stāvēt uz ielas un ķert taksi, vai tumsā un lietū mēģināt “iebakstīt” telefona ekrānā pareizos atslēgvārdus un pēc tam pavadīt laiku, apskatot vairākas mājaslapas ar dažādiem piedāvājumiem… Droši, ja laika pietiekami un nav nekā labāka, ko darīt! Iespējams, ka viss, ko šai brīdī vēlēsies – kaut kāds būtu jau tavā vietā sagatavojis sarakstu ar taksometru tālruņiem, lai nav jāapstaigā n-tās lapas un aplikācijas. Par laimi – šāda interneta vietne un saraksts jau eksistē – 1188.lv ir plašs dažādu taksometru kompāniju saraksts, atliek vien ieiet un izvēlēties.

Bet ir arī daudz vienkāršāka izvēle – piezvanīt uz 1188 un palūgt, lai operators Tevi savieno ar kādu no taksometriem. Priekšrocības te ir vairākas – nav jātērē laiks un jāpavada vakara noslēgums, meklējot brīvu taksi. Tāpat – ir gana ērts fakts, ka 1188 zvanā operators tev atsūtīs SMS gan ar numuru, ar kuru tiksi savienots, gan arī, ja vēlēsies - vēl dažus citu taksometru numurus katram gadījumam - ja nu pirmais neatbild. Lai gan Rīgas pasažieriem patiesībā par neatbildēšanu bēda maza – 1188 partneru sarakstā Rīgā ir arī uzņēmumi, ar kuriem 1188 operatori sazinās un noskaidro, vai būs pieejamas automašīnas, pirms veic savienojumu. Tu tikmēr vari būt bez bažām – uz ielas nepaliksi!

Ja no ballītes esi mazliet apreibis, 1188 operatoram droši vari uzreiz pateikt, ka vēlies taksometru ar diviem šoferiem, lai sveiks un vesels mājās nonāc ne tikai tu pats, bet arī Tavs auto. 1188 uzņēmumu sarakstā ir partneri, kas piedāvā šādu pakalpojumu!

Ja neesi slinks – uzinstalē 1188 mobilo aplikāciju (Android vai iPhone), kas pati nolasīs Tavu atrašanās vietu (protams, ja būsi to ļāvis), un piedāvās uzreiz sarakstu ar taksometru kompānijām pilsētā, kurā atrodies. Turklāt aplikācija noderēs arī tad, ja esi gana aktīvs un mēdz atpūsties dažādās Latvijas vietās – piemēram, apmeklē koncertus, festivālus vai citus pasākumus arī Latvijas Reģionos. Kas zina – kur vējš aizpūš nākamreiz!

Photo by Victor Xok on Unsplash

Photo by Victor Xok on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas