Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Egliens: Zināju, ka dzīvoju zemē, kurā ir ļoti daudz brīnišķīgu cilvēku. Bet, ka tik daudz...

Mārtiņš Egliens. Foto: Paula Čurkste/LETA

Mārtiņš Egliens. Foto: Paula Čurkste/LETA

Latvijā labi zināmais aktieris Mārtiņš Egliens sociālajā tīklā "Facebook" paudis pārsteigumu un sajūsmu par sabiedrības saziedotās naudas apjomu, kas nepieciešams operācijai, lai viņš atgūtu runas spēju.

Aizvakar "Ziedot.lv" tika publicēts aicinājums ziedot Eglienam, kurš ir zaudējis spēju runāt. Neskatoties uz to, ka tikuši apmeklēti vairāki speciālisti, atgriezt runas spēju līdz šim nav izdevies.

Egliens cerēja, ka labākajā gadījumā nepieciešamo summu izdosies savākt mēneša laikā, taču realitātē to izdevās paveikt vien dažu stundu laikā, par ko aktieris saka lielu paldies ikvienam ziedotājam. Šobrīd ir saziedoti vairāk nekā 46 tūkstoši eiro.

"Es esmu pārsteigts, apmulsis un izbrīnīts. Latviski runājot - esmu uz "pauzes"..." raksta Egliens. "Nav tādu pateicības vārdu, kuri būtu piemēroti šim gadījumam. Un tomēr, saku PALDIES! Kā izrādās, runāt var daudz dažādos veidos. Un jūs visi to apliecinājāt... Un es apmulsu... Es zināju, ka dzīvoju zemē, valstī, pasaulē, kurā mitinās ļoti daudz brīnišķīgu, nesavtīgu cilvēku. Bet ka tik daudz..."

"Kad runāju ar Ziedot.lv meitenēm, viņas izteica cerību, ka varētu būt, ka vēlamo summu savāksim ātri. Es klusībā nopriecājos un cerēju, ka varbūt mēneša laikā to varētu izdarīt... Jūs mani pārsteidzāt! Vajadzīgā summa tika savākta divu stundu laikā. Protams, jāsaka paldies dažiem maniem draugiem, kuri neprātīgā tempā aktivizēja sociālos tīklus. Tad arī tiem, kuri šo aktivizāciju draudzīgi turpināja aktivizēt tālāk. Bet vislielākais paldies, protams, visiem jums un katram atsevišķi. Lielāko daļu no jums es nepazīstu. Kaut gan nu jau mazliet tomēr pazīstu gan! Jo, kā mēs visi zinām, par cilvēku vislabāk runā viņa darbi," priecīgs ir aktieris.

Tāpat Egliens atklāja, ka gadījumā, ja visa nauda netiks iztērēta, viņš pāri palikušo ziedos tālāk kādam citam "Ziedot.lv" projektam.

https://www.facebook.com/martins.egliens.9/posts/3343171172619147

Mārtiņš Egliens. Foto: Paula Čurkste/LETA

Mārtiņš Egliens. Foto: Paula Čurkste/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas