Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Elīnai Gluzunovai no trīs grūtniecībām plānota bijusi tikai viena

Strauji uzlabojusies Elīnas Gluzunovas dēla Tomasa veselība: "Pilnīgi cits bērns!"

Dziedātājas, skaistumkopšanas speciālistes un trīs bērnu mammas Elīnas Gluzunovas dzīvē ir ļoti daudz pārmaiņu - pārvākšanās uz Rīgu, attiecību uzlabošana ar bērnu tēti Artjomu un domas par jaunas dzīves uzsākšanu Spānijā. Atminoties senākus dzīves notikumus, Elīna neslēpj visu trīs bērnu ienākšanu viņas dzīvē, kas ir bijis arī vairāku patīkamu un ne tik patīkamu notikumu pilns.

“Lukass bija plānots. Kad Anabellai bija divi gadi, es ļoti vēlējos otru bērnu, taču nevarēju palikt stāvoklī. Tā kā vectētiņam bija onkoloģiska saslimšana, mēs ar vecmāmiņu devāmies pie gudra vīrieša. Tolaik paņēmu līdzi Anabellu, viņa vēl tajā laikā nerunāja, un man pateica, ka ceļā ir otrs bērniņš. Teica, lai pēc pāris dienām uztaisu grūtniecības testu, un bija!” patīkamo vēsti atminas Gluzunova. Viņs neslēpj, ka Lukasa nākšana pasaulē bija ļoti īpaša, turklāt tas noticis uzreiz pēc vectētiņa nāves. Viņai šķitis, ka vectētiņš pārdzimst kopā ar dēļiņu.

“Pēc tam pieteicās Tomasiņš, tas bija neplānoti. Par spīti tam, ka Tomasam tika atklāts autisms, es nevienu dienu neesmu nožēlojusi, ka šo grūtniecību saglabāju. Es viņu neizsakāmi mīlu un esmu priecīga, ka bērniņš ir sveiks un vesels!

Tomasam terapijā ir milzīgs progress. Ja es paskatītos, kāds viņš bija pirms gada, kad piedalījāmies šovā “Ģimene burkā”, un kāds viņš ir tagad, tas ir pilnīgi cits bērns!”

Lasi arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas