Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Elita Drāke skarbi izsakās par ātrās baudas tīkotājiem Rīgas naktsklubos

Atraktīvā sabiedrības dāma Elita Drāke, kura kādu laiku bija pazudusi no plašākas publikas redzes loka, veltot laiku garīgā līdzsvara atgūšanai meža vidū un grāmatas rakstīšanai, nu ir atgriezusies aktīvā pilsētas dzīves apritē. Viņa atkal dodas izklaidēties uz naktsklubiem, bauda sabiedrību un vīriešu uzmanību.

Tiesa, tiekoties ar raidījuma “Iečeko slavenību” vadītāju Andri Buli, Elita nekautrējoties atzīst, ka viņas prasību standarti attiecībā uz pretējo dzimumu ir gana augsti, un ne viens ātrās baudas tīkotājs ir ticis visai skarbi noraidīts.

“Man ir mazliet neērti to teikt, bet lai iet – es tomēr būšu atklāta līdz galam. Nav noslēpums, ka daudzi vīrieši dodas un naktsklubiem cerībā tikt pie ātrā seksa priekiem. Un viņi iedomājas, ka sievietēm arī ir līdzīgi mērķi. Nu labi, lai tā būtu. Taču es vairākkārt esmu tā arī pateikusi – jaunais cilvēk (nu plus mīnus 40 ir tiem jaunajiem cilvēkiem), jūs vispirms aizejiet uz sporta zāli, sevi sakopiet, un tad nāciet ar mani iepazīties!”

Mūsu vīrieši ir ārkārtīgi izlaisti, es teiktu, un mēs sievietes pašas esam pie tā vainīgas. Sievietes sevi ļoti kopj, visur dodas sapucētas, bet vīrieši – nu kā pagadās. Alus vēderiņi, neglīti džemperi – ne skata, ne stājas, ne manieru – nekā!”

Skatieties arī:

Elita Drāke dzīvo meža vidū un raksta grāmatu

Elita Drāke arī pēc 50 valkā mini un dodas uz klubiem izdejoties

Kā izvairīties no fiziska un emocionāla noguruma - Elitas Drākes ieteikumi

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas