Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Es nespēju tikt galā ar sievas greizsirdību un domāju par šķiršanos. Ko darīt?

Attiecības. Foto: Pexels

Attiecības. Foto: Pexels

Ar britu medija “Metro” attiecību eksperti Lauru Kolinu sazinājās kāds lasītājs, kura sieva ir kļuvusi tik greizsirdīga, ka tas ir pārņēmusi viņu attiecības. Jo vairāk viņa apšauba katru viņa soli, jo vairāk viņš jūtas tā, it kā gribētu aizbēgt - un nemitīgās apsūdzības ietekmē arī viņu saikni guļamistabā.

Lasītājs raksta:

Mana sieva vienmēr ir bijusi mazliet nedroša, bet es domāju, ka šī viņas rakstura puse nomierināsies, kad 2022. gada vasarā apprecējāmies. Diemžēl tas neko nav mainījis, un es nezinu, cik ilgi vēl varēšu ar to tikt galā.

Es jums minēšu dažus piemērus. Pirms dažām nedēļām mēs sastapām kādu manu kolēģi, kura acīmredzot tikko bija devusies pie friziera. Es viņai izteicu komplimentu par jauno izskatu, viņa pasmaidīja, mēs mazliet parunājāmies un tad mūsu ceļi šķīrās. Bija ļoti uzkrītoši pamanāms, ka mana sieva šīs tikšanās laikā neko citu nedarīja, kā vien žāvājās, un, tiklīdz mēs aizgājām prom, viņa sāka man pārmest, ka man šī kolēģe nepārprotami patīk (lai gan tā nebūt nav).

Viņa ienīst, ka es eju nevainīgi iedzert ar draugiem, un nesen es pieķēru viņu pārmeklējot visas manas kabatas, meklējot pierādījumus tā dēvētajam sānsolim. Kad es jautāju, ko viņa dara, viņa atbildēja, ka zina, ka man ir prezervatīvu slēptuve, un viņa mēģina tos atrast!

Manai sievai tiešām nav iemesla justies tik apdraudētai, jo es neesmu tā tipa vīrietis, kas parasti piesaista sieviešu uzmanību, kā arī es nedomāju viņu krāpt. Tomēr pēdējā laikā man šķiet, ka viņa mani uz to spiež, jo ar katru apsūdzību man arvien vairāk un vairāk rodas riebums pret viņu.

Seksa ziņā viņa darīs visu, lai mani apmierinātu, bet dažreiz man šķiet, ka viņa vienkārši cenšas "nopirkt" manu mīlestību, un man arvien grūtāk paliek uzbudināties.

Ekspertes viedoklis:

Greizsirdība ir nožēlojamas emocijas, un bieži vien tās noved pie tā, no kā cietējs visvairāk baidās, proti, ka viņa partnerim tik ļoti apnīk visas aizdomas un apsūdzības, ka viņš galu galā tiek iedzīts kāda cita rokās.

Jūsu sievas nedrošība izriet no dziļi iesakņojušās pašapziņas trūkuma un sajūtas, ka viņa kaut kādu iemeslu dēļ nav mīlama. Strīdi par viņas neracionālo uzvedību tikai padarīs viņu vēl nedrošāku un nomocītāku, tāpēc saglabājiet mieru un nenoliedziet viņas jūtas, kas viņai ir patiesas.

Laulība nenozīmē atteikšanos no neatkarības, tāpēc nepakļaujieties viņas prasībām nekad nerunāt ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi vai reizēm socializēties bez viņas. Jebkurā gadījumā tas varētu radīt pretēju efektu, liekot sievai domāt, ka viņai visu laiku bija taisnība, ka viņas aizdomas apstiprinās, un jūs tikai vainas apziņas dēļ esat mainījis savu uzvedību.

Lai to atrisinātu, jums ir jāpārliecina sieva, ka jūs viņu mīlat un nevēlaties redzēt viņu nelaimīgu. Skaidri paskaidrojiet, ka visas problēmas ir tikai viņas iztēlē, un mudiniet sievu meklēt konsultāciju, kas palīdzēs izprast viņas problēmu cēloņus.

Sarunas ar konsultantu palīdzēs viņai nošķirt pagātnes sāpes no pašreizējām attiecībām, lai viņas uzvedība neietekmētu jūsu savstarpējās attiecības.

Neļaujieties spiesties uz romānu vai neizmantojiet sievas uzvedību kā attaisnojumu, lai to piedzīvotu. Palīdzēt viņai labāk tikt galā ar savām jūtām ir atslēga uz jūsu laulības salabošanu.

Lasi vēl:

Attiecības. Foto: Pexels

Attiecības. Foto: Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas