Klāt jau pavisam drīz raidījuma "Ģimene burkā" jaunā sezona. Tajā kā ierasts tiks sekots līdzi vairāku ģimeņu ikdienai, šajā sezonā jaunums būs Karalkinu ģimene, kura pirms vairākiem gadiem atteicās no pilsētas kņadas Rīgā, lai pārceltos uz dzīvi klusā lauku mājā netālu no Gulbenes. Portāls 1188.lv sazinājās ar mammu Vendiju, lai saprastu, kāda tad ikdienā ir ģimenes dzīve un ko viņi sagaida no dalības šovā.
Iepazīstināšanu ar sevi Vendija sāk ar atzīšanos – lai arī viņi jau vairākus gadus ir prom no Rīgas steigas, dzīve viennozīmīgi nav kļuvusi lēnāka: "Gribas visu pagūt ātrāk, ātrāk!"
Vendija ar vīru Pāvelu dzimuši, auguši rīdzinieki, abi strādājuši policijā, papildus tam viņa ir bodibildinga medaļniece, fitnesa trenere un pavārgrāmatu autore. Pāris viens otru pamanījuši darbā – lai gan viņi bija ilgāk strādājuši kopā, attiecības izveidojušās 2017. gadā: "Bijām dzīves apdauzīti un sapratuši, ko gribam un ko negribam, tad mēs sagājām kopā. Mums ir viena kopīga meitiņa, kura ir vēlais bērniņš. Viņa neļauj apstāties, neļauj domāt par to, ka vecums ir tikai cipari pasē – tam nav laika, visu dienu ir jāskrien. Man liekas, ka viņa iet normāli vispār nemāk – tikai skriet."
Tā ģimene vairākus gadus dzīvojusi Rīgā, līdz Vendijai ar Pāvelu apnikusi dzīves dārdzība un viņi nolēmuši meklēt sev jaunas mājas ārpus Rīgas:
Pēdējais punkts bija, kad es aizgāju uz veikalu, un, lai izvārītu katlu ar zupu un par sastāvdaļām atstāju 16 eiro! Par zupu! Es sapratu, ka, nē!
Vīrs uzstājis uz to, ka vēlas dzīvot mājā, savukārt Vendijas domas bija, ka tad tur ir jābūt arī saimniecībai. Izvērtējot iespējamos naudas līdzekļus, pāris nosvēries par labu īpašumam Gulbenē – pilsētai, kurā Vendija ne reizi nebija bijusi: "Jau pēc divām nedēļām, kad mēs te bijām, bija pilnīgi fiziska sajūta, ka mēs te esam ar saknēm, ka mums jau sen šeit vajadzēja būt."
Aizejot prom no Rīgas, Vendija bija atmetusi cerības par jebkādām fitnesa iespējām, taču liels bijis viņas pārsteigums, uzzinot, ka arī Gulbenē šādas iespējas ir vietējā sporta centrā. Taču – ik pa laikam trenažieru zāle bijusi slēgta, kā rezultātā Vendija meklējusi iespējas atvērt pati savu zālīti un viņai tas arī izdevies: "Tajā zālītē bija pielāgotas telpas, bet to nevarēja nosaukt par atvērtu trenažieru zāli, kur visi varēja nākt. Tad es ieraudzīju pašā centrā telpas, kuras es sapratu, ka būtu ideālas."
Tā kā ideālās telpas bija aizņemtas, pagājis laiciņš līdz Vendijas sapnis piepildījies un viņa sākusi "apdzīvot" šīs telpas. Šobrīd viņa sapņo par iespēju tās nākotnē izpirkt savā īpašumā.
Paralēli tam, Karalkinu ģimenei ir plaša saimniecība – tajā ir 15 kazas un truši. No kazas piena Vendija gatavo dažādus sierus: "Ar šo nav baigā peļņa, bet kazas sevi pašas uztur un apgādā mūs ar piena produktiem. Par miljonāriem noteikti nekļūsim."
Runājot par dalību šovā, Vendija izceļ vairākus aspektus, ko tā ietvaros viņa vēlētos akcentēt un izcelt: "Viens ir šīs iekšējās attiecības, romantikas meklēšana, tas ir tas, ar ko mēs sākam strādāt. Pie attiecībām, pie laika sev, jo mēs citreiz vakaros esam tik ļoti noguruši, ka viens otram fiziski vairs nav spēka."
Otrs – Vendija veselības problēmu dēļ ilgstoši nav varējusi sportot, taču tagad, kad viņai dota zaļā gaisma, Vendija nolēmusi aktīvi piestrādāt pie savas veselības un ķermeņa formas atgūšanas:
Šis būs variants, kā es arī ar cilvēkiem varu padalīties ar savu pieredzi.
Ņemot vēra Vendijas piedzīvotās veselības problēmas viņa arī ikdienā spēj daudziem just līdzi un izprast, to viņa neslēps arī raidījumā. Savukārt, runājot par sagaidāmo sabiedrības vērtējumu, viņa atzīst – kā būs, būs. "Tas mani vairs īpaši neuztrauc, jo man vairs nav ne divdesmit, ne trīsdesmit, pat ne četrdesmit gadi. Nav man tas vecums, kad uztrauktos par to, ka citu uztrauc, kā es dzīvoju. Ja jau uztraucās, tad jau skatās šovu – forši! Vismaz kāds uztraucās!"
Vēlējums skatītājiem no Vendijas ir pavisam vienkāršs: "No visām ģimenēm citi var iegūt tik daudz – iegūt pieredzi caur citu puniem. Gudrais mācās no citu kļūdām!"
Lasi arī:
Publicitātes attēls





