Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Olgas un Kaspara Kambalu ugunīgā pirmskāzu fotosesija

Pašmāju skandalozākais pārītis Olga un Kaspars Kambala nolēmuši laulības ostā iestūrēt vēlreiz, sarīkojot košu ballīti tuvāko draugu lokā. Kambalas gredzenus mija pirms gada, “kovidlaikā,” kad vērienīgas svinības nebija iespējamas, tāpēc laulību ceremonija notika intīmā divvientulībā.

Nu pāris ir gatavs to mainīt un kāzu dunu uz savas ādas izdzīvot vēlreiz – turklāt labākajās precību tradīcijas. Gan ar pirmskāzu fotosesiju, gan vecpuišu ballīti, kas gan šoreiz Kambalas kundzei iet secen, jo, iepretim Kaspara draugiem, viņas draudzenes par šādu tusiņu nav padomājušas.

Plašu rezonansi raisījis Kaspara paziņojums, ka arī šajās kāzās viņš pie altāra dosies īpaši darinātā treniņtērpā, kas, kā izskatās, līdz pat ceremonijai tiek turēts slepenībā. Tāpat kā Olgas izvēlētā kāzu kleita, par kuru daiļava jau jūsmojusi iepriekš, atklājot, ka šoreiz priekšroku dos nevis efektīgam mini, bet gan kuplai “princešu” kleitai. Tāpēc ugunīgajā pirmskāzu fotosesijā Olga pozē savā “pērnajā” kāzu kleitā un elegantā plīvurā, bet Kaspars, par pārsteigumu faniem, izvēlējies uzvalku – tiesa bez krekla, tikai ar žaketi, visu skatam atsedzot savu torsu.

Ieskaties, cik ugunīga izvērtās Kambalu pārīša pirmskāzu fotosesija, bet par kāzu ceremoniju, viesiem, izvēlētajiem tērpiem un ceremoniju ziņosim jau drīzumā. Turklāt jau 31 oktobrī un 1. novembrī STV Pirmā! skaties īpašo "Slavenības. Bez filtra" speciālizlaidumu no Kambalu pāra kāzām.


SKATIES: KARSTI FOTO nupat no kāzām, nupat tika teikts Jāvārds!

Lasi arī


Olga un Kaspars Kambalas, foto: STV Pirmā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas