Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kašers atklāti par krāpšanu, esot attiecībās

Latvijā pazīstamākais pāris - multimākslinieks Kašers un viņa līgavainis, fitnesa treneris Jānis - pirms kāzām konsultējušies ar savu garīgo skolotāju Uģi Kuģi un pārrunājuši abu ģimenes veidošanas pamatprincipus. Jāņa veidotajā sarakstā ir atrodamas deviņas frāzes jeb būtiskākie attiecību stūrakmeņi: “Sapratne, rūpes, mīlestība, pieņemšana, cieņa, atklātība, atbalsts, uzticība, skats vienā virzienā.” Savukārt Kašera sarakstā ir vienpadsmit punkti: “Uzticība, cieņa, respekts, iejūtība, atbalsts, ieklausīšanās vienam otrā, vienots mērķis, bet katram savs, izpildījums, atklātība, vienkāršība un pašaizliedzīgums.”

“Manas rūpes par mums ir bišķi citādākas, nekā viņa. Es esmu tas, kurš vairāk domā par mūsu ģimenes labklājību, lai būtu komforts, lai mēs varētu labi dzīvot, lai būtu iespējas izplesties. Jāņa trumpis atkal ir tas, ka viņš spēj visas šīs mazās lietiņas,” stāsta Kaspars Blūms-Blūmanis. Viņš turpināja: “Mēs īstenībā ar Jāni ļoti daudz runājam par mums, mūsu attiecībām, par ģimeni, par vērtībām, par to, kā mums patiktu audzināt bērnus. Man liekas, ka mēs esam izrunājuši visus iespējamos jautājumus. Īstenībā mēs to izdarījām jau attiecību sākumā." Abi apsprieduši arī krāpšanu, esot attiecībās. “Vienmēr ir arī jautājums – kāpēc tevi krāpj? Bieži vien visiem galvas pagriežas uz to krāpēju, bet īstenībā vajag paskatīties arī uz to cilvēku, kurš tika krāpts,” uzskata Kašers, piemetinot, ka vīrieši uzticas viens otram un nekad “nelien” dzīves biedra telefonā Vairāk skaties video.

Kašera un Jāņa attiecību peripetijas skaties kanālā “STV Pirmā!” šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst 18:30 un 21.00. Ja nepaspēsi būt pie TV ekrāna, skaties šovu arī visu diennakti slavenību video portālā 1188 Play!


Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas