Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: "Sudden Lights" pirms Eirovīzijas tiekas ar saviem lielākajiem faniem

Iepirkšanās un izklaides centra "Akropole Rīga" vakar plkst.19 notika grupas "Sudden Lights" tikšanās ar faniem, pirms tā dodas uz Eirovīziju. Tikšanās laikā faniem bija iespēja iejusties žurnālistu ādā uzdot grupai savus jautājumus, nofotogrāfēties ar viņiem, iegādāties kādu no "Sudden Lights" suvenīriem vai mūzikas platēm, kā arī iegūt uz tiem puišu autogrāfus.

Šo gadu grupa aizvadījusi, intensīvi ceļojot, lai nestu "Supernovā" uzvarējušās dziesmas "Aijā" vārdu pasaulē. "Viss sākās ar Moldovu, ar Kišiņevu, kur mēs bijām viņu nacionālās atlases finālā. Tad sākās Rietumeiropa – bijām divas reizes Spānijā, Amsterdamā, Varšavā un arī Izraēlā," stāsta "Sudden Lights" vokāls Andrejs Reinis Zitmanis.

Mūziķi it visur tika uzņemti ļoti silti, un publika likusi justies ļoti gaidītiem.

"Kaut kādā ziņā tas bija liels pārsteigums, cik šī Eirovīzijas fanu komūna ir liela un cik viņa ir kaislīga par šo lietu. Viņa zina ne tikai šo dziesmu, viņa zina citas mūsu dziesmas, viņi zina mūsu piecus gadus veco dziesmu, ar ko mēs iepriekš piedalījāmies "Supernovā"
Viņi ir tik informēti. Tas bija liels pārsteigums. Kaut kādā ziņā mums sanāca pabaudīt tādu lielo Holivudas zvaigžņu dzīvi ar sarkanajiem paklājiem un ļaužu mīlestību," atzīst Andrejs Reinis Zitmanis.

Lai arī ir liela daļa sabiedrības, kas uzskata, ka Eirovīzija nav nopietna māksla, tomēr auditorija, kas skatās Eirovīzijas starptautisko finālu, ir milzīga – tie ir simtiem miljoni. Jautāti, cik tad nozīmīga ir Eirovīzijas skatuve, domājot arī par tiem, kas plāno piedalīties "Supernovā", mūziķi atzīmē: "Lai cik ļoti mēs paši arī savā starpā esam mazliet pasmīnējuši, Eirovīzija kaut kādā ziņā ir Eiropas simbols, un tas simbolizē mūsu dažādību, mūsu visādas dīvainības, un tas jau laikam beigu beigās veido to mūsu vienotību. Arī kā mūziķiem tā ir milzīga iespēja un milzīgs solis uz augšu."

Grupa arī pauž savu pārsteigumu, ka visās apceļotajās valstīs fani ir iemācījušies pāris vārdus latviešu valodā un dziedājuši līdzi. "Katru reizi, kad nospēlējam dziesmu, mums jau ir pilnīgi tāda kā tradīcija izveidojusies, ka mēs nākam skatuves priekšā un dziedam kopā ar publiku," stāsta basģitārists Kārlis Vārtiņš.

"Tas ir ļoti sirds sildoši, ka tos trīs, bet ļoti spēcīgos vārdus latviešu valodā dzied cilvēki Spānijā vai Amsterdamā. Tas ir sapnis – Latvijas karogi auditorijā," atzīst mūziķi.

Latvijas pārstāvji konkursā uzstāsies pirmajā pusfinālā 9. maijā, kur piedalīsies arī Norvēģija, Malta, Serbija, Portugāle, Īrija, Horvātija, Šveice, Izraēla, Moldova, Zviedrija, Azerbaidžāna, Čehija, Nīderlande un Somija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 11. maijā un tajā piedalīsies Armēnija, Beļģija, Kipra, Dānija, Igaunija, Grieķija, Islande, Rumānija, Albānija, Austrālija, Austrija, Gruzija, Lietuva, Polija, Sanmarīno un Slovēnija.

Konkursa fināls notiks 13. maijā.

Grupas "Sudden Lights" sastāvā ir Andrejs Reinis Zitmanis (vokāls), Kārlis Matīss Zitmanis (ģitāra), Mārtiņš Matīss Zemītis (sitaminstrumenti) un Kārlis Vārtiņš (basģitāra).

Skaties vairāk:

Tikšanās ar grupu "Sudden Lights" Akropolē Foto: Nauris Dollins

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas