Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Gaisa dzesēšana, sildīšana un kondicionēšana bez kondicioniera

Viesnīcas, ofisi, datu centri, rūpnīcas – tās ir ļoti dažādas darba un biznesa vides, bet kas tām visām ir kopīgs? Tās lielākoties ir liela mēroga telpas, kam nepieciešama pamatīga, uzticama un droša gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēma, kurai turklāt saskaņā ar ES standartiem jābūt arī energoefektīvai un ilgtspējīgai. Tajā pat laikā katrai telpai un ēkai saskaņā ar tās mērķi un funkcijām ir savas, specifiskas prasības. Kā zināms, gaisa kondicionieri nereti sausina gaisu, rada nepatīkamu pūsmu telpās, kurās strādā cilvēki, un nav pietiekami jaudīgi industriāliem objektiem.

Kāds ir mūsdienīgākais risinājums gaisa temperatūras regulēšanai jebkurām, gan ražošanas, gan biroja telpām?

Čilleri – lielu un centralizētu objektu dzesēšanas iekārtas

Čilleri ir inovatīvas centralizētās dzesēšanas (vai sildīšanas) sistēmas, kuras saviem klientiem piedāvā Beijer Ref Latvia. Čilleris ir mašīna, kas uztur nepieciešamo temperatūru telpā, līdzīgi kā kondicionēšanas sistēmas. Čilleru sistēmas noder gadījumos, kad ar parasto gaisa kondicionēšanas sistēmu nepietiek.

SIA Beijer Ref Latvia piedāvā inovatīvas termiskās vadības tehnoloģijas un progresīvus dzesēšanas aprīkojumus saviem klientiem pat ar visaugstākajām prasībām. Šādas sistēmas tiek izmantotas tāda mēroga ēkās un telpās, kā piemēram, viesnīcās, ofisa ēkās, datu centros, pārstrādes rūpnīcās un cita veida telpās, kurās svarīgākie faktori ir uzticamība, energoefektivitāte un BREEAM sertifikācija.

Ilgtspējība gaisa kondicionēšanā

Beijer Ref Latvia piedāvātās iekārtas darbojas, izmantojot tikai tās gāzes, kas nekaitē ozona slānim, proti, neveicina siltumnīcas efektu. Izvēloties Beijer Ref Latvia produkciju, Jūsu uzņēmums garantēti būs nodrošināts ar ilgtspējīgām tehnoloģijām, kas nenodara kaitējumu mūsu planētai.

Kādus produktus Beijer Ref Latvia piedāvā uzņēmumiem?

Beijer Ref Latvia, sadarbojoties ar tādiem ražotājiem kā SCM Frigo, SCM Ref, Euroklimat, Kaltra, un GeoClima piedāvā šādus čillerus ilgtspējīgai dzesēšanai:

● Gaisa dzesējamie čilleri ar Free-Cooling iespēju

● Gaisa dzesējamie čilleri

● Ūdens dzesējamie čilleri

● Precīzā gaisa kondicionēšana

● R290 jeb ekoloģiskie propāna čilleri

● CO2 (R744) čilleris ledus laukumam

● NH3 (amonjaka) aukstuma un saldēšanas apgādes kompresoru stacijas (no 75kW līdz 1000kW)

● NH3 amonjaka čilleri


Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas