Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Gleznaina un mūsdienīga vieta atpūtai un kolektīviem pasākumiem

Konferenču centrs un parks-viesnīca "LIZARI" atrodas gleznainā vietā Jelgavas novada Vircavas pagastā, tālu no citām apdzīvotām vietām, un tās platība pārsniedz 9 hektārus. Šeit starp gadsimtiem veciem kokiem, kurus ieskauj bezgalīgi plaši Latvijas lauki, ir divas ērtas viesnīcas ar vienvietīgiem un divvietīgiem numuriem, liela konferenču zāle, daudz atsevišķu telpu semināriem, nodarbībām, apmācībām un sanāksmēm. Atsevišķās ēkās atrodas restorāns ar mājīgu ēdamistabu un biljarda zāli nelielam cilvēku skaitam.

Te ir arī volejbola laukums, tenisa korts, mazais futbola laukums, neliels ezers, ļoti mājīga malkas sauna ar kamīnzāli un lieliem panorāmas logiem, stikla piramīda un rotonda (liela, apaļa zāle ar panorāmas stiklojumu pa visu perimetru) .

Atsevišķās ēkās atrodas apartamenti viesiem, kuri vēlas paaugstinātu komfortu vai brauc pie mums patstāvīgi.

"LIZARI" saviem viesiem piedāvā lielisku vietu gan kolektīviem pasākumiem, gan individuālai atpūtai un izmitināšanai, lai Jūs varētu atpūsties no ikdienas stresa un izbaudīt skaisto Latvijas dabu.

Apartamenti atpūtai un ilgākai dzīvošanai

Mūsdienu mainīgajā pasaulē, kad parādās aizvien jauni izaicinājumi mūsu veselībai, aizvien aktuālāk kļūst iespēja dzīvot skaistā un tīrā vietā, prom no dažādiem ar COVID saistītiem riskiem. Ja ir nepieciešams šo laiku pavadīt vienatnē. “LIZARI” piedāvā stilīgus, pilnībā aprīkotus ērtus dzīvokļus atsevišķā ēkā, 55m2 platībā, ar nelielu aprīkotu virtuves zonu, lieliem panorāmas logiem un apsildāmām grīdām visā dzīvoklī.

Dzīvoklī ir pieejams arī bezmaksas neierobežots bezvadu internets, tāpēc no šejienes Jūs varat strādāt attālināti.

Vieta retrītam, biznesa apmācībām un kolektīviem

“LIZARI” ir ideāla vieta dažādu izbraukuma apmācību, biznesa konferenču, semināru, kultūras un izglītības pasākumu, koncertu un retrītu rīkošanai. Šī ir vispiemērotākā vieta, kur rīkot biznesa sanāksmes neformālā vidē, prom no ziņkārīgajiem skatieniem.

Kolektīvu un grupu uzņemšanai tiek nodrošinātas tehniski aprīkotas telpas un zāles no 10 līdz 100 cilvēkiem. Tāpat tiek piedāvātas video projekcijas iekārtas, akustiskās iekārtas, WI-FI, kā arī ēdināšanas pakalpojumi.

Gan privāto, gan grupu brīvdienas vieno tas, ka vieta un telpas ir mūsdienīgi aprīkotas, bet aiz loga tikmēr redzamas Latvijas burvīgās dabas ainavas un apkārt valda klusums. Šeit funkcionalitāte satiekas ar mājīgumu, lai radītu patiesi patīkamu dzīves telpu nakšņošanai kā uz vienu nakti, tā uz ilgāku laika periodu.

Šeit varat iepazīties ar “LIZARI” piedāvājumu!

LIZARI

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas