Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Grupa "Citi Zēni" izdod jaunu video un piesaka otro studijas albumu

Grupa "Citi Zēni" Foto: LETA

Grupa "Citi Zēni" Foto: LETA

Populārā grupa “Citi Zēni” prezentē videoklipu un dziesmu – “Vecumdienas” tādejādi ieskandinot tēmas no jaunā albuma, kura izdošana plānota rudenī

Grupas “Citi Zēni” jaunākais veikums dzīvajā izpildījumā bija dzirdams jau februārī Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” izskaņā, taču dziesmu “Vecumdienas” kopā ar grandiozu videoklipu grupa prezentē tikai tagad. “Nav viegli pieņemt faktu, ka mēs visi paliekam vecāki. Mums vienmēr ir bijis interesanti apdomāt to, kādi būsim, kad varēsim saukt sevi par senioriem. Vai mums būs izejamie trauki sekcijā, vai mēs arī iegādāsimies TV programmu laikraksta versijā, vai arī mums būs divi pāri ar brillēm?” šādus jautājumus par grupas jaunāko veikumu mudina apdomāt solists Dagnis Roziņš.

Dziesmas tekstu galvenokārt radījis Jānis Pētersons, kurš tā nozīmi komentē, kā “svarīgu atklāsmi pašam sev - tuvojoties trīsdesmit gadu slieksnim.”

Mūzikas autors Roberts Memmēns par dziesmu saka: “Tā ir viegla un ar humoru apveltīta interpretācija tam, kā mēs jūtamies. Dažreiz ir vērtīgi sev uzdot jautājumus, kuri ir tīri filozofiski. Tādā veidā mēs saprotam, vai esam uz pareizā ceļa.” Kopumā dziesmā ir dzirdama ietekme no disko un funk ierakstiem, kas tiek apvienota ar smeldzīgu piedziedājumu un asprātīgu tekstu.

Līdz ar šo singlu grupa “Citi Zēni” piesaka arī topošo otro studijas albumu latviešu valodā, kuru paredzēts izdot šī gada rudenī.

“Būs daudz pārsteigumu, vairāki kopdarbi ar māksliniekiem, kurus mēs uzskatām par elkiem. Ar otro studijas albumu gribam uzlikt sev augstāku kvalitātes latiņu, lai izaicinātu paši sevi,” albuma saturu komentē grupas bundzinieks Toms Kagainis.

Līdz ar dziesmu ir tapis arī mūzikas videoklips, kuru veidojis režisors un Jaunā Rīgas teātra aktieris Toms Harjo. Viņš klipa ideju komentē šādi: “Nevarēja netaisīt puišus vecus - tā būtu neizmantota iespēja. Tā arī darījām - izspēlējām vienu dienu no viņu ne tik tālās nākotnes, kur centrālais notikums ir koncerts, kam viņi lēnām gatavojas. Un galvenais - viņu klausītāji visu šo laiku ir palikuši zēniem uzticīgi.” Videoklipa producenti ir Mārtiņš Goldbergs un Elīna Sargune, operators – Ritvars Bluka, gaisma – Toms Ločmelis. Klips tapis Realto Kinostudijā, LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvā.

Lai svinētu singla izdošanu, grupa “Citi Zēni” ielūdz savus atbalstītājus uz prezentācijas pasākumu “Vecumdienu Ballīte”, kurš notiks 25. martā Rīgas klubā “Biedrība”. “Tā kā sen nebijām redzējuši, ka kāds rīkotu prezentācijas, tad nolēmām – mēs gribam atgriezt šo tradīciju. Tas būs neordinārs un neformāls pasākums ar dresskodu, bingo spēlēm, grupas ‘Citi Senči’ vienreizējo uzstāšanos un, protams, arī pašas dziesmas un videoklipa prezentāciju,” tā par pasākuma plānu komentē grupas ģitārists Krišjānis Ozols. Biļetes pieejamas aula.lv


Grupa "Citi Zēni" Foto: LETA

Grupa "Citi Zēni" Foto: LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas