Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Idejas dzimšanas dienas dāvanai

Ikvienam no mums reizi gadā pilnīgi oficiāli pienākas diena, kad varam ļauties lutināšanai, bučām, dāvanām un laba vēlējumiem, tā ir mūsu dzimšanas diena. Gaviļniekam tiek ērtākā pozīcija - jāsaņem tik sveicini un jāsmaida ar savu plašāko smaids, bet ko darīt sveicējiem, kad gribas iepriecināt, bet galva kā izslaucīta no dzimšanas dienu dāvanu idejām. Neatkarīgi no tā, vai svētkus svin mīļš radinieks vai kolēģis pie blakus galda – glīti ierāmēta fotogrāfija var būt lieliska dāvana. Bet kā būtu, ja šo fotogrāfiju pārvietotu uz dažādiem priekšmetiem?

T -krekla apdruka

Ja vien plus mīnus vari atsaukt atmiņā gaviļnieka auguma aprises, lai izvēlētos atbilstošāko izmēru, ar T-krekla apdruku reti kad var nošaut greizi. Liec uz krekla mīļāko bildi, papildini ar kādu īpašu tekstu vai simbolu un visai iespējams, ka kļūsi par ballītes goda viesi.

Krūzītes apdruka

Kafijas pauze kopā arī neesot kopā? Tas ir iespējams, ja ar fotogrāfiju apdrukā krūzīti, bildi mūsdienās var izvietot uz dažāda materiāla krūzītēm, kas lietojamas gan iekštelpās, gan dodoties pie dabas.

Galda spēļu apdruka

Viena no populārākajām spēlēm pasaulē ir puzle. Šī ir lieliska iespēja, kā piedzīvotās atmiņas saglabāt tik ilgi, kamēr kastītē turēsies lielākā daļa no spēles kauliņiem.

Spilvendrānu apdruka

Kā stilīgs aksesuārs vai salda miedziņa priekšvēstnesis var kalpot spilvendrāna, uz kuras uzdrukāts kāds mīļš vēlējums vai vēl mīļāka bilde.

Foto albumi

Ja liekas, ka nemāki rakstīt vai neesi radošs, tad foto albumu izgatavošana ir pirmais solis, lai atmodinātu savu snaudošo talantu. Liec bildi pie bildes, virpini vārdus, izvēlies formatējumu un kopējo noskaņu. Garantējam, ka pozitīvas emocijas pārņems jau dāvanas radīšanas procesā, tad tikai vari iedomāties, cik ļoti būs paveicies jubilāram, saņemot ko tik īpašu un pozitīvi lādētu!

Kalendāri

Gadu mijā ideāla dāvana būs personalizēti sienas kalendāri. Izmanto savas bildes, pielāgo formas, izmēru, variantus un salādē ar prieku visus divpadsmit gada mēnešus.

Profesionāļi no TC ORIGO foto veikala Fotogrāfija atgādina, ka mūsdienu tehnoloģijas ir tik advancētas, ka nav jābēdājas, ja bildes nav pieejamas elektroniski, arī drukātās fotogrāfijas netiek izslēgtas no plašā priekšmetu apdrukāšanas iespēju lauka. Pieej dāvaniņas sagatavošanai radoši, dari visu ar mīlestību, tad dāvana sildīs gan dāvinātāja, gan gaviļnieka sirsniņu ilgi jo ilgi!

Foto veikals "Fotogrāfija"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas