Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Iespējas ietaupīt nevajag atlikt! Logu maiņa šobrīd īpaši izdevīga!

Logu maiņa, Labo logu aģentūra

Logu maiņa, Labo logu aģentūra

Inflācija un augošās cenas nenoliedzami ietekmē ikvienu mājsaimniecību, jo pieaug ne tikai ikdienas preču patēriņam nepieciešamie līdzekļi, bet arī rēķini un mājokļa uzturēšanas izmaksas. Dabiski, ka daudziem tas sākotnēji izraisīja “piesardzības” reakciju – cilvēki atlika lielākus pirkumus, logu maiņu, mājokļa remontu u.c., lai ietaupītu naudu rēķiniem. Šī rīcība no vienas puses šķiet saprotama, no otras – neloģiska. Īpaši inflācijas apstākļos naudai ar katru dienu zūd vērtība, kamēr saprātīgas investīcijas var palīdzēt samazināt rēķinus nākotnē.

Logi un siltumizolācija – mūsdienās krietni efektīvāki

Viena no svarīgākajām lietām, par ko vajadzētu parūpēties jau šobrīd, ir pārliecināties, ka Tava mājokļa logi ir labā stāvoklī un, ja nepieciešams, veikt to apkopi vai nomaiņu. Dažreiz cilvēkiem var šķist, ka pirms 15 gadiem ieliktie pakešu logi, kas ir vizuāli labā stāvoklī, ir arī pietiekami energoefektīvi, taču tā ne vienmēr izrādās tiesa.

Pēdējo gadu laikā ir strauji uzlabojušās logu ražošanas tehnoloģijas – pakešu logiem ir iespējams izvēlēties dažāda biezuma stikla paketes, tās ir piepildītas ar īpašu gāzi (kas pirmajiem pakešu logiem nemaz nebija), ir pieejamas trīskāršā stikla paketes, kas ievērojami samazinās siltuma zudumu, [LLA1] , īpaši, ja izvēlēsieties arī energoefektīvāko rāmi un silto stiklus savienojošo starpliku paketē.

Pieredze rāda, ka pēc logu nomaiņas krietni uzlabojas ēkas energoefektivitāte un samazinās apkures izmaksas.

Neatliec logu nomaiņu uz rudeni!

Pavasaris un vasara ir labākais laiks, kad plānot logu maiņu. Tam ir vairāki iemesli:

  • Pirmkārt, gada siltajā laikā logu nomaiņas procesā netiks dzesēts jūsu mājoklis, darbi ritēs vieglāk, raitāk.
  • Otrkārt, jāņem vērā, ka logu pasūtīšana, izgatavošana un montāža paņem zināmu laiku (ziemā ~3 nedēļas, vasarā ap mēnesi, bet rudenī veidojas visgarākās rindas). Ja vēlies būt drošs, ka visu paspēsi – noteikti piesakies konsultācijai laicīgi, jo, tuvojoties rudenim, parasti pieprasījums pēc šī pakalpojuma strauji pieaug un tad var būt jārēķinās ar ilgāku ražošanas un piegādes laiku nekā šobrīd.
  • Treškārt, jāpatur prātā, ka inflācija neapstājas. Kā saka – to, ko varam par 1 eur iegādāties šodien, pēc gada, visticamāk, ka nevarēsim, taču iegādātie logi savu vērtību nezaudēs un palīdzēs ietaupīt jau nākamajā apkures sezonā.

Ko darīt, ja nepietiek naudas logu nomaiņai?

Protams, ka jaunu logu iegāde un uzstādīšana saistās ar zināmiem līdzekļiem. Ja Tava finansiālā situācija pašlaik patiešām nav tāda, lai veiktu logu maiņu, Tu joprojām vari apsvērt dažādus variantus:

  • Tu vari uzlabot esošo logu situāciju – veikt logu apkopi vai remontu, nomainīt saplaisājušās gumijas, uzlabot to siltumizolāciju. Vislabāk ir neveikt to pašrocīgi, bet pakonsultēties ar meistariem, kas ieteiks, kā labāk rīkoties.
  • Tu vari noskaidrot kādas ir izdevīgākās alternatīvas. Mūsdienās logu ražošanā ir dažādi risinājumi, stikla pakešu veidi, , dažādu ražotāju rāmji, montāžas materiāli, kurš logs būs verams, kurš neverams – tas viss var ietekmēt gala cenu. Konsultējoties ar speciālistiem, noteikti varēsi atrast piemērotāko variantu, kuru vari atļauties. Nekautrējies prasīt aprēķināt vairākus variantus!
  • Tu vari saņemt aizdevumu mājokļa remontam un logu nomaiņai. “Labo logu aģentūra” sadarbībā ar Aizdevums.lv piedāvā saviem klientiem rast piemērotāko finanšu risinājumu logu maiņai, ja tas ir nepieciešams.

Piesakies un saņem izdevīgāko piedāvājumu!

Ir vērts apskatīt dažādus piedāvājumus un salīdzināt tos, lai izvēlētos labāko risinājumu saviem vajadzībām. Iespējamie risinājumi katram mājoklim var būt individuāli, tādēļ iesakām izmanot iespējas konsultēties ar “Labo logu aģentūra” meistariem.

Pieredze rāda, ka personāls tiešām ir ļoti atsaucīgs un zinošs, palīdz atrast piemērotāko risinājumu. Turklāt konsultācijas un pasūtījumus ir iespējams noformēt arī attālināti, kas ir īpaši ērti (ja tev ir e-paraksts).


Logu maiņa, Labo logu aģentūra

Logu maiņa, Labo logu aģentūra

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas