Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ieteikumi, kā sakombinēt mēbeles ar dažādām krāsām un tekstūrām interjerā!

Lai atsvaidzinātu esošo vai iekārtotu jaunu interjeru, nav nepieciešami dārgi interjera dizainera pakalpojumi. Ja vien ir vēlme un laiks, papētot tendences, iespējams radīt brīnišķīgu un modernu rezultātu paša spēkiem. Turklāt iegādāties mēbeles šobrīd ir pavisam viegli, – mēbeļu internetveikali piedāvā mēbeles jebkura gaumei un maciņam.

Ja vēlaties iegādāties jaunas mēbeles, bet nevēlaties veikt vērienīgu kosmētisko remontu, nepieciešams ievērot dažus principus, lai izvēlētās mēbeles papildinātu un dabiski iekļautos jau esošajā interjerā.

Sienu krāsa, tapešu tekstūra, aizkaru un paklāju materiāla krāsa un tekstūra, interjera priekšmeti, – tas viss jāņem vērā, izvēloties jaunas mēbeles.

Šajā rakstā atradīsiet dažu noderīgus padomus, kas palīdzēs izvēlēties mēbeles Jūsu interjeram!

Nosakiet krāsu paleti

Galvenais, kas jāņem vērā – telpas pamata krāsu toņi. Vēlams izvēlēties un ierobežot divus galvenos toņus un vienu papildu toni, kas kalpos par akcentu. Ierobežojot lielo laukumu krāsas, tas radīs vienotu, patīkamu efektu.

Ja telpas sienu, kā arī grīdas segums ir neitrālos, gaišos toņos, tas atvieglos jaunu mēbeļu izvēli.
Šādā gadījumā jebkāda stila, materiāla un krāsu mēbeles izcelsies un iederēsies.

Taču, ja izvēlētajā telpā ir krāsainas, košas tapetes vai sienu krāsojums, tad nevajadzētu izvēlēties košas krāsas vai dažādu toņu mēbeles. Tas radīs smagnēju, sadrumstalotu kopējo telpas iespaidu, kurā zudīs mājīguma sajūta.

Liels, košas krāsas dīvāns vairāk iederēsies plašā viesistabā, un tādejādi kalpos kā galvenais telpas akcents.

Laba izvēle būs pieskaņot mēbeļu krāsu telpas aizkariem vai kādam apjomīgākam interjera priekšmetam. Tāpat arī, lai radīt vienotu, patīkamu toņu gammu, var izvēlēties vienota stila un krāsas akcentus. Šādam nolūkam labi kalpos dekoratīvie spilveni, paklāji, dekoratīvās vāzes utml.

Ņemiet vērā telpas un mēbeļu izmērus

Svarīgi, lai izvēlētā mēbele vai mēbeles dabiski iekļautos telpas mērogā. Tieši tāpēc mānīgs var būt iespaids, ko rada mēbeļu apskate mēbeļu veikalā, kur mēbeles izvietotas milzīgā telpā.

Labāks variants ir mēbeļu veikali, kas piedāvā dažādu telpu parauga mēbeļu ekspozīcijas. Šādā gadījumā var gūt aptuveno priekšstatu par to, kā mēbeles izskatīsies reālā dzīvojamajā telpā.

Arī apskatot mēbeles internetā, svarīgi pirms tam veikt izvēlētās telpas mērījumus, lai atlasītu telpai atbilstoša izmēra mēbeles.

Labi izskatīsies, ja interjerā iekļausiet dažāda izmēra mēbeles. Apvienojot masīvas, smagas mēbeles ar vieglām un trauslām, Jūs radīsiet tik svarīgo balansu telpā.

Līdzīgu modeļu vai stilu atkārtojums

Iesakām izvēlēties arī kādu mēbeļu vai interjera elementu, kas atkārtojas.

Pat, ja esošajā interjerā, šķiet, valda dažādas krāsas un faktūras, kurām grūti piemeklēt mēbeles, izvēloties vienāda stila mēbeles, kas atkārtojas telpā vairākkārt, var panākt vienojošu efektu, kas apvienos dažādos stilus vienotā noskaņā.

Tam labi kalpos vienādi krēsli, pufi, atpūtas krēsli, lapas, lustras utt.

Dažādu materiālu un tekstūru apvienojums

Tas no kā nevajadzētu baidīties, – tekstūru un materiālu dažādība. Tāpat kā pievēršot uzmanību dažādiem izmēriem un proporcijām, arī tekstūru un materiālu dažādība sabalansēs telpas kopējo stilu.

Ievērojot 2 – 3 krāsu principu, spēlējoties ar dažāda materiāla mēbelēm, kā arī interjera tekstila faktūrām, lieliski apvienosiet gan koka, gan akmens un metāla elementus mēbelēs.

Tāpat arī izvēloties smagnējus raupja auduma aizkarus vai paklāju, iesakām izvēlēties smalkāka materiāla mīkstās mēbeles.

Kur iegādāties jaunas mēbeles?

Mēbeļu veikals 1a.lv piedāvā mēbeles jebkura gaumei un iespējām. Plašs mēbeļu sortiments, materiālu un krāsu dažādība, kā arī lieliskas cenas, – tas viss vienuviet 1a.lv.

Ērta filtru sistēma ļaus atlasīt sev piemērotākās mēbeles, balstoties uz vēlamo cenu, izmēriem, materiālu, zīmolu un citiem noderīgiem kritērijiem, tādejādi atvieglojot Jūsu izvēli.

Turklāt 1a.lv mēbeļu veikals Rīgā, kā arī visā Latvijas teritorijā nodrošina ātru un drošu mēbeļu piegādi.

Ienāciet 1a.lv un, kļūstot par Smart NET biedru, iegādājieties savas jaunās mēbeles vēl izdevīgāk!


Foto:freepik.com/’Freepik

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas