Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ieva Brante - mīlestība, sekss un laulība ir pilnīgi dažādas lietas

“Sekss, mīlestība un laulība ir trīs dažādas lietas. Ja tu spēj tās apvienot, esi veiksmīgākais cilvēks pasaulē” – ar šādu drosmīgu secinājumu raidījuma rubrikā “Kad satiekas viņš un viņa” nāk klajā spilgtā, TV ekrānos bieži manītā juriste un deputāte Ieva Brante. Taču tas vēl ir tikai sākums – Ieva nesen ir paziņojusi, ka atkal ir brīvas sievietes statusā un izskatās, ka ir gatava pilnu krūti izmantot tā sniegtās priekšrocības.

“Nu varbūt vecumā līdz 25 gadiem vēl var pietēlot to klīrību, ka pirmajā randiņā tikai buča uz vaiga un tamlīdzīgi. Bet vēlāk – ja tu redzi, ka viņam ir tīri apavi, un viņš ieinteresēti skatās uz tavu dekoltē – nu kāpēc gan ne?” – izskatās, ka raidījuma vadītājs Valdis Melderis nav ieradis saņemt šāda veida atbildes no dāmām, un ir pat mazliet samulsis. Uz viņa jautājumu, vai tad vārdu vismaz noskaidrot nevajadzētu, tiek saņemta šajā intervijā ne reizi vien dzirdēta atbilde – “Priekš kam?!”.

Kādu padomu Ieva Brante dotu vīrietim, kuram iepatikusies kāda sieviete? Vai viņa pieļauj, ka varētu būt paralēlās attiecībās ar vairākiem vīriešiem? Vai mūsdienās ir svarīgi noformēt partneru attiecības juridiski? Noskatieties šo pikanti provokatīvo sarunu, un padomājiet – kā uz līdzīgiem jautājumiem atbildētu jūs?

Skatieties arī:

Kādēļ izjuka Ievas Brantes pēdējā laulība?

Ieva Brante atklāti par pirmajā laulībā piedzīvoto vardarbību

Ieva Brante dalās ar savu skaidro dzīves stāstu


Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas