Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Intars Rešetins pielaiko aligatora ādas zābakus par 52 tūkstošiem un ir šokēts

Aktieris Intars Rešetins viesojoties Itālijā raidījuma “Sapnis par Eiropu” ietvaros ir manāmi šokēts, jo apmeklējot itāļu apavu veikalu sastopas ar apavu cenām no 5 līdz 52 tūkstošiem.

Intars ieejot veikalā nodomā, ka nokļuvis sešdesmitos un pilnīgā retro un tad pēkšņi saprot, ka šajā veikaliņā apavi maksā veselu bagātību. Kā izrādās, šeit var pasūtīt kurpes un zābakus tieši savai kājai un speciāli gatavotus un ar mūža garantiju. Veikala saimniece stāsta, ka veikaliņā iepērkas dažādu valstu prezidenti un Intars metas izaicinājumā uzlaikot šos dārgos apavus.

Kad apavi uzvilkti, Intara šoks nemazinās, jo cena ir iespaidīga un viņš viena kurpju pāra iegādi salīdzina ar dzīvokļa cenu Purvciemā. Ko tad izvēlēties, pirkt dzīvokli Purvciemā, vai kurpes no aligatora ādas?! “Purčikā trīs istabu dzīvoklis vai apavi. Ko tu izvēlētos? Protams, apavus, jo kurš gan dzīvo Purčikā?” skaļi domā Intars.

Vairāk lasi:

Intars Rešetins pielaiko zābakus, ekrānuzņēmums

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas