Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Jura kafijas automāti – izcila kvalitāte un dizains, vienkārša lietošana

Ikvienā jomā ir savi izcilnieki, uz kuriem raugāmies ar īpašu cieņu – kafijas pagatavošanas jomā tādi, neapšaubāmi, ir Jura kafijas automāti. Šie aparāti ļauj pagatavot pat sarežģītākos kafijas dzērienus ar vienu pogas spiedienu. Tos patiesi vērts iepazīt tuvāk!

Kafijas automāti Jura – Šveices kvalitāte

Uzņēmums Jura Elektroapparate dibināts tālajā 1931. gadā. Sākotnēji tas ražoja arī citas elektropreces, taču vēlāk koncentrējās uz savu spēcīgāko jomu – automātiskiem espreso aparātiem. To izstrādē kompānijas 70 inženieru komanda sasniegusi augstākās virsotnes, taču pat negrasās apstāties, arvien piedāvājot vēl jaunus pilnveidojumus.

Jura piedāvājumā ir gan profesionālie kafijas automāti, gan mājas lietošanai paredzētas ierīces. Visus modeļus apvieno minimālistisks, atturīgs dizains, kas ļauj tiem iederēties ikvienā interjerā un vienmēr izskatīties aktuāli. Detaļu un materiālu kvalitāte nodrošina īpašu ilgmūžību – Juras kafijas automāti kalpo daudzus gadus.

To izcilības pamatā – inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina labāko kafijas baudījumu un pielāgo to tieši jūsu vēlmēm. Lūk, vien dažas no tehnoloģijām, ko piedāvā Jura espresso kafijas automāti:

  • P.E.P. jeb Pulsa ekstrakcijas process nodrošina izcilu espreso dzērienu kvalitāti – karstais ūdens cauri svaigi maltajai kafijai tiek spiests īsos intervālos, tādējādi nodrošinot īpaši aromātisku ristretto vai espreso.
  • Efektīvas koniskās kafijas dzirnaviņas. P.R.G. jeb kafijas dzērienu atpazīstošās dzirnaviņas atpazīst kafijas dzērienu un kafijas pupiņas samaļ atbilstošā veidā.
  • Claris ūdens filtrs, kas attīra ūdeni un novērš aparāta apkaļķošanos. Ūdens kvalitāte tiešā veidā ietekmē kafijas garšu, tāpēc Jura tam pievērš īpašu uzmanību.
  • Inovatīva sprauslu tehnoloģija perfektām piena putām, regulējama piena un piena putu temperatūra – lai iecienītā latte vai kapučino garšotu tieši tā, kā vēlaties.
  • Aplikācija viedtelefonam un Smart Connect tehnoloģija – sakārtojiet iestatījumus atbilstoši savai kafijas gaumei, un pēc tam gatavojiet savu mīļāko kafiju ar vienu pieskārienu telefona ekrānam.

Populārākie Jura pupiņu kafijas automāti

Jura kafijas automāti piedāvā augstāko kvalitāti – gan mājas lietošanai paredzētie, gan profesionālie kafijas automāti.

  • Z10 piedāvā gan aukstos, gan karstos kafijas dzērienus. Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.). Pulsējošā aukstās ekstrakcijas metode auksto dzērienu pagatavošanai – auksts ūdens zem liela spiediena tiek spiests cauri rupja maluma kafijai, piedāvojot uzmundrinošu un atsvaidzinošu kafijas dzērienu.
  • J8 papildus citām priekšrocībām, ko piedāvā Jura kafijas automāti, šis modelis piedāvā saldināta piena un piena putu tehnoloģiju, kas aromatizē pienu ar jums tīkamu sīrupu tādā intensitātē, kādu vēlaties. Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas.
  • E8 – viens no populārākajiem Jura modeļiem mājas lietošanai. Professional Aroma kafijas dzirnaviņas, pulsa ekstrakcijas metode. Piena sistēmas tīrīšana ar vienu pieskārienu.
  • ENA – kompakts modelis, kas iederēsies pat vismazākajā virtuvē. 12 kafijas dzērieni ar vienu pieskārienu ekrānam. Pulsa ekstrakcijas process. Iespējams izmantot arī maltu kafiju.
  • ONO – atšķirībā no pārējiem modeļiem šī kompaktā ierīce paredzēta tikai melnas kafijas un espreso pagatavošanai, izmantojot maltu kafiju. Tiem, kas vēlas eksperimentēt ar dažādām kafijas šķirnēm, baudot kafijas dzērienus bez piena.

Jura ir vienīgais ražotājs pasaulē, kas specializējas tikai augstākās klases kafijas automātu izstrādē un izgatavošanā. Ņemot vērā plašās iespējas un inovatīvās tehnoloģijas, ko piedāvā Šveices izcilais kafijas automāts, cena veido perfektu kvalitātes, vērtības un ilgmūžības balansu.

Labākie kafijas automāti – tie, kas atbilst jūsu vēlmēm

Juras kafijas automāti piedāvā ne vien revolucionāras, Šveices inženieru izstrādātas tehnoloģijas, lai aromātisku kafiju būtu iespējams pagatavot ar vienu pieskārienu ekrānam. Šo ierīču izcilākā īpašība ir spēja pielāgoties tam, kāda kafijas garšo jums. Pielāgojiet malumu, piena temperatūru un citus parametrus, izveidojot savu iecienītāko kafijas dzērienu izlasi. Tos ērti varēsiet pagatavot, izmantojot viedtālruņa aplikāciju vai kafijas automāta skārienjutīgo ekrānu.

Uzzini varāk, ko par Jura kafijas automātiem domā Esmilukafiju.lv eksperte Sanija Veinberga

1. Ar ko Jura kafijas automāti izceļas visu citu vidū? Kas padara tos īpašus?

Ar Jura zīmolu esmu pazīstama jau 5 gadus un, liekot roku uz sirds, varu droši teikt, ka Jura ir krietnu soli priekšā citiem zīmoliem vairāku iemeslu dēļ.

Pirmkārt, noteikti jāmin automātu ilgmūžība. Pie mums nonāk klienti, kuri plāno iegādāties jaunu Jura automātu, jo vēlas pāriet uz ko modernāku, bet pašiem mājās jau darbojas Jura aparāts vairāk nekā 10 gadus.

Otrkārt, Jura automātu jaunākās tehnoloģiju tendences ir ievērības cienīgas. Piemēram, iespēja savienot automātu ar telefonu caur aplikāciju un iespēja iestatīt kafijas automātu latviešu valodā.

Treškārt, Jura automātos ir apvienotas visas labākās īpašības, kas kafijas automātam var būt - izsmalcināts un estētisks dizains, ērta lietošana un viegla kopšana, kā arī jau iepriekš minētās tehnoloģiju inovācijas. Parādiet man vēl kādu kafijas automātu zīmolu, kas spēj konkurēt ar Jura, iekļaujot visus šos aspektus!

2. Kuras ir jaunākās no daudzajām Jura izmantotajām tehnoloģijām un inovācijām?

Viena no jaunākajām tehnoloģijām, ko vēlos izcelt, ir jaunā E8 EC modeļa inovācija (drīzumā būs pieejams esmilukafiju.lv klāstā) – iespēja mainīt kafijas pupiņu malumu pirms katras pagatavošanas reizes (ne tikai dzirnaviņu darbības laikā, kā tas ir esošajā EB versijā). Tas ir viens no piemēriem, kā Jura nepārtraukti uzlabo esošos automātu modeļus, ņemot vērā gala patērētāja lietojamību. Un šī – maluma pielāgošana, ir īpaši noderīgs inovācijas piemērs, jo tas ļauj klientam kļūt par īstu garšas baudītāju, pielāgojot katram dzērienam piemērotāko malumu, lai izceltu kafijas garšas nianses.

3. Kā tiek nodrošināta šo automātu apkope un tehniskais serviss? Cik sarežģīti ir tos tīrīt un kopt?

Par šo jautājumu galvā nav jālauza, jo Jura automāts pats informēs, kad ir nepieciešama tīrīšana, un arī to, kā veikt tīrīšanu. Visos automātos (izņemot ENA4) ir integrētas tīrīšanas funkcijas, kas nozīmē, ka automāta ekrānā ir skaidri redzams soli pa solim, kādas darbības veikt. Tāpēc nav nepieciešams meklēt īpašu "tīrīšanas kareivi", kas pilnībā izpratītu visus tīrīšanas procesus. Jebkurš automāta lietotājs var veikt tīrīšanu vienkārši, sekodams norādēm uz ekrāna.

Ja tīrīšana tiek veikta savlaicīgi, automāts kalpos ilgi, un nav nepieciešama servisa apkope. Tomēr, ja notiek problēmas ar automātu (pat pēc garantijas termiņa beigām), Jura pārstāvis Latvijā, Rickmann Trade, piedāvā operatīvu un augstas kvalitātes servisu.

Foto: Esmilukafiju.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas