Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā auto nomāšana uzlabos tavu dzīvi?

sibes.lv

sibes.lv

Ko darīt, ja nav sava auto vai tas izgājis no ierindas? Stāstām kāpēc izvēlēties nomātu automobili ir pareizais lēmums:

Iznomā auto un ietaupi naudu!

Ja nepārtraukti izmantosi taksometra pakalpojumus, lai vairākas reizes dienā pārvietotos – tas var neiepatikties tavam maciņam - jāmaksā būs gan vadītājam par viņa darbu, gan uzņēmumam par taksometra izsaukšanu, gan par brauciena attālumu un ilgumu. Nomāts auto prasa vienreizēju samaksu, kas galu galā būs daudz izdevīgāka, nekā maksa par katru braucienu ar taksi!

Un vēl - auto iznomāšana tad, kad nepieciešams, visticamāk mēneša griezumā būs lētāka nekā līzings par savas automašīnas iegādi, turklāt atkrīt dažādi papildus izdevumi automašīnas uzturēšanai.

Izmēģini jaunu auto – iegūsti jaunu pieredzi!

Auto noma ir laba izvēle, ja paša mašīna ir remontā vai aizdota kādam radiniekam. Tu vari pamēģinātu kaut ko jaunu, teiksim, izmēģināt braukšanu ar kādas citas markas auto vai pamēģināt vadīt mašīnu ar automātisko ātrumkārbu! Šī pieredze var noderēt vēlāk, pieņemot lēmumu iegādāties savu automašīnu.

Mēdz gadīties, ka auto nomu uzņēmumi izsniedz klientam automašīnu ar tehniskiem bojājumiem, lietošanas laikā tā “noplīst” un tad iznomātājs patur drošības naudu sev, vai pat pieprasa papildus samaksu par bojājumiem no klientiem.

Brīdinām, ka, izvēloties pakalpojumu sniedzēju, jāizanalizē vai uzņēmumam var uzticēties – pārbaudi atsauksmes, uzzini no paziņām viņu pieredzi, kā arī iepazīsties ar noteikumiem (arī ar mazajiem burtiem rakstīto tekstu!). Tas nepieciešams, lai nodrošinātos, ka drošības nauda netiks atņemta, vai lai pārliecinātos, ka automobili tiešām iegūsi lietošanā, nevis paliksi bešā.

Ja nākamajā izbraucienā vēlies doties ar nomātu auto, dodies autonomu!

sibes.lv

sibes.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas