Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mikroautobusu noma ar šoferi - ekskursijām, ceļojumiem, transfēram

Ikviens ceļojums, ekskursija vai darba kolektīva izbraukums uz banketu, ceļojums ar ģimeni vai draugiem būs patīkamāks, ja būsiet pārliecināts par savu transportu un ceļojuma drošību. Ne vienmēr ir “jāupurē” kāds, kuram jāsēž pie stūres, jātērē savi nervi ceļa plānošanai, degvielas uzpildei un autostāvvietas meklēšanai, vai kāds, kuram jāliedz pacelt šampanieša glāzi darba pasākumā… Viens no lieliskākajiem risinājumiem ir iznomāt autobusu vai mikroautobusu kopā ar šoferi un vienkārši izbaudīt braucienu. Lūk, galvenie iemesli, kādēļ iesakām izvēlēties autobusu vai mikroautobusu īri:

Izdevīga ceļojuma plānošana

Ģimenes vai draugu ekskursija vai kopīgs izbrauciens pa Latviju – tas ir daudzu ģimeņu sapnis. Ir tik daudz vietas, ko gribētos aplūkot un apskatīt, bet nereti kompānijām nākas sevi ierobežot, jo gluži vienkārši ir skaidrs, ka lielākai kompānijai nāksies braukt ar vairākām mašīnām, kas rezultēsies lielos izdevumos. Ja braucienā plānojat piedalīties vairāk cilvēku nekā satilpst vienā automašīnā, viennozīmīgi ir vērts apsvērt mikroautobusa vai autobusa nomu – tas noteikti būs izdevīgāk, nekā braukt ar vairākām automašīnām.

Ceļojumi ar bērniem

Lielākā daļa vecāku jau ir pielāgojuši savas automašīnas ceļošanai kopā ar bērniem – tajās ir viss nepieciešamais – iespēja ielikt ratiņus bagāžas nodalījumā, bērniem ir auto sēdeklītis u.c. ērtības. Uzreiz varam iepriecināt – arī iznomājot mikroautobusu vai autobusu kopīgiem ceļojumiem ar bērniem, jums ir iespēja justies droši par savu mazuli - “Rentbus” piedāvā arī bērnu sēdeklīšus, kas ļaus mazākajiem brauciena dalībniekiem un viņu vecākiem justies īpaši droši. Turkāt ceļotājiem ir pieejamas arī jumta bagāžnieku kastes, ja tas nepieciešams.

Ekskursijas un darba kolektīvu izbraucieni

Kopīgas ekskursijas mērķis ir kopīgi baudīt atpūtu un vienam otra klātbūtni. Šis laiks ir jāizbauda bez stresa, nesteidzoties, ļaujoties sarunām. Jo īpaši svarīgi kopīgs brauciens ir darba kolektīvu izbraucieni – piemēram, kolēģu ekskursijas vai braucieni uz vai no banketiem.

Transfērs

Transfērs no lidostas uz viesnīcu vai pasākuma norises vietu – tas ir viens no piedāvātajiem “Rentbus” pakalpojumiem, ko noteikti ir vērts izmantot. Ja sagaidāt viesus no ārvalstīm, izvēlieties transfēra pakalpojumus, kas ļaus viesiem netraucēti nokļūt nepieciešamajā galapunktā. Turklāt visi transfēra mikroautobusi, ko piedāvā “Rentbus”, ir aprīkoti arī ar gaisa kondicionieriem, kā arī tajos ir lieli bagāžas nodalījumi jūsu ceļasomām.

Labā ziņa – mikroautobusu noma “Rentbus” pakalpojumus nodrošina ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā – tātad, arī Lietuvā un Igaunijā.

Ja plāno savu ceļojumu vai braucienu un meklē piemērotu auto – piesaki savu transportu!


"Rentbus" Mikroautobusu noma

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas