Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā bez plastiskās ķirurģijas palīdzības atbrīvoties no dubultzoda un biša tauku spilventiņiem

Sieviete, foto no Pixabay

Sieviete, foto no Pixabay

Izteiksmīgas un skaistas sejas pamatā ir pati sejas forma. Agrāk no dubultzoda un biša tauku spilventiņiem, kas padara vaigus apaļus, atbrīvoties iespējams bija ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, tomēr mūsdienās tehnoloģija un kosmētiskās procedūras ir spērušas soli uz priekšu un pieejamas vairākas procedūras izteiksmīgu vaigu kaulu un sejas ovāla iegūšanai.

Kā veidojas dubultzods

Dubultzods nav “resno cilvēku pazīme”. Nepareiza stāja, mūsdienu viedierīces arī kalpo kā dubultzoda veicinošs faktors, jo galva tiek turēta nolaista. Jā, tas ir izteiktāks gadījumos, kad cilvēks mazāk rūpīgi izturas pret savu ķermeni un nenodarbojas ar fiziskam aktivitātēm, tomēr dubultzoda jeb submentālās zonas ir cieši saistītas ar kakla ādas izmaiņām, kas parādās ar vecumu. Ar gadiem ādas kvalitāte pasliktinās, parādās grumbiņas, tā kļūst ļengana un audi nokarājas, veidojot horizontālas krunkas kakla ādā un izmainās taukaudu daudzums, kā rezultātā pazūd zoda leņķis un kakla muskuļu saites kļūst redzamas.

Submentālās zonas par problemātiskām padara asinsvadi, limfātiskā attece, nervi, siekalu dziedzeri, vairogdziedzeri un plāna āda. Reizēm, lai atbrīvotos no dubultzoda, nākas piesaistīt vairākus speciālistus – sākot no uztura speciālista, līdz pat osteopātam un stomatologam, ja dubultzods veidojies nepareiza sakodiena vai iztrūkstošu zob dēļ.

Ar kādām procedūrām samazināt dubultzodu

Estētiskās medicīnas salons “Nofrete” speciālisti veic dažādas kosmētiskās procedūras dubultzoda samazināšanai bez plastiskās ķirurģijas iejaukšanās:

- BIOREVITALIZĀCIJAS procedūras - ādas turgora stiprināšanai, pīlingi, īpaši dzeltenā retinola un viegla fillera kombinācija.

- MEZOTERAPIJA kopā ar hialuronskābi, vitamīniem, aminoskābēm, DMAE (dimetilaminoetanols), peptīdiem.

- AUGŠANAS FAKTORI UN PLAZMOLIFTINGS uzlabo ādas kvalitāti kopumā.

- TREDLIFTINGS UN BIOARMĒŠANA AR MEZODIEGIEM, lai izveidotu karkasu un novērstu turpmāku audu nokarāšanos.

- LIPOLĪTISKO preparātu injekcijas zoda zonā, pēc tam BOTULĪNTERAPIJA.

- ARMĒŠANA AR FILLERIEM vai MEZODIEGU ievietošana radīs audu liftingu un kalpos kā karkass.

- APARĀTU UN LĀZERA DERMATOKOSMETOLOĢIJA, frakcionēts adatu liftings — aparāta procedūra, kuras laikā radioviļņu enerģija iekļūst tieši dermā līdz noteiktam dziļumam, kas rada termokoagulāciju un jauna kolagēna sintēzes uzsākšanu. Procedūras laikā tiek izmantots vienreizējas lietošanas uzgalis ar apzeltītām mikroadatām.

- HIFU tehnoloģija, KRIOLIPOLĪZE un FRAXEL MICROSPOT LĀZERA FOTOTERMOLĪZE ir viena no inovatīvākajām un drošākajām atjaunošanas metodēm mūsdienu aparātu kosmetoloģijā, kas ļauj efektīvi atbrīvoties no kosmētiskiem defektiem un ar vecumu saistītām ādas izmaiņām. Frakcionēto staru ietekmē sākas aktīvs ādas atjaunošanās process, sākas kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražošana.

Kas ir biša tauku spilventiņi un kāpēc tie ir

Biša tauku spilventiņi sejas vidējā trešdaļā zem vaigu kauliem atrodas iekapsulēts tauku sakopojums, kas zīdaiņa vecumā pilda svarīgu funkciju — neļauj bērnam, zīžot pienu, iekost sev vaigā. Pieaugot, Biša spilventiņi piešķir sejai noapaļotas un maigas aprises, tomēr ne vienmēr tie izskatās pievilcīgi. Ja rodas vēlme atbrīvoties no tiem, jāņem vērā, ka līdz 25 gadu vecumam šāda veida plastiskā operācija nav ieteicama, turklāt ar laiku vaigu apjoms dabīgi samazinās - no 28 līdz 40 gadu vecumam cilvēka sejai dabiski sarūk audi. Pārmērīgi smagnējas vaigu zonas, ko rada Biša tauku spilventiņi, ietekmē priekšlaicīgu ptozes veidošanos..

Estētiskās medicīnas metodes Biša tauku spilventiņu samazināšanai

Ja biša tauku spilventiņi nav tik izteikti, lai būtu likvidējami vienīgi ar plastiskās operācijas nepieciešamību, estētiskās medicīnas salons “Nofrete” veic vairākas estētiskās medicīnas procedūras to samazināšanai:

- LIPOLĪTIĶI — lipolīzi stimulējošie preperāti - kofeīns, karnitīns, oglekļa dioksīds, teofilīns.

- LIPOTRANSFORMĒTĀJI — injicējami preparāti ar nestabilizētas hialuronskābes, peptīdu, vitamīnu, mikroelementu un aminoskābju kompleksu, kam piemīt limfodrenāžas iedarbība un kas baltos taukus pārvērš brūnajos. Tie neiznīcina tauku šūnu membrānas, attiecīgi nerada organisma intoksikāciju, kā tas notiek, ievadot parastos lipolītiķus.

- RADIOFREKVENČU LIFTINGA izmantošana vai ND: YAG lāzera, kura viļņa garums ir 1064 nm, tā iedarbības rezultātā tauki «izkūst» un tiek pacelti audi.

- HIFU fokusētā ultraskaņa iekļūst dažādos ādas slāņos līdz 4,5 mm dziļumā, stimulē jauna kolagēna sintēzi dermā un rada liftinga efektu muskuļa aponeurotiskās sistēmas (SMAS) līmenī, neradot bojājumus ādas virsmā. Pēc 1‑2 procedūrām (atkarībā no aparāta jaudas) tauku spilventiņi sablīvējas, audi savelkas, sejas ovāls kļūst izteiktāks.

- KRIOLIPOLĪZE - pilnīgi droša procedūra, vienīgā kontrindikācija — iedzimta aukstuma nepanesība. Procedūras laikā tauku šūnas tiek pakļautas zemai temperatūras iedarbībai, kā rezultātā tās «izžūst» un caur dabisko apoptozes sistēmu izdalās pa žultsceļiem.

Sieviete, foto no Pixabay

Sieviete, foto no Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas