Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā iegūt naudu tiešsaistē: 7 reāli veidi, ko daudzi jau izmanto

Nauda, Photo by Shane on Unsplash

Nauda, Photo by Shane on Unsplash

Vai esi kādreiz mēģinājis iztēloties – kā tas būtu, ja Tu pēkšņi atrastu miljonu? Ko Tu darītu? Aizbrauktu ceļojumā? Vai varbūt sāktu nodarboties ar labdarību? Izremontētu mājokli? Dažkārt, kad atļaujamies pasapņot, kā būtu, ja būtu… Tomēr patiesībā ar sapņošanu vien būs par maz – ja vēlies vairāk naudas, ir arī vairāk jāstrādā, vai arī jāpadomā “ārpus kastes”. Varbūt ir kāds veids, kā nopelnīt, neizejot no mājas? Par laimi, mūsdienās viss ir iespējams. Online vide attīstījusies neaptveramā ātrumā un devusi mums tik daudz iespēju! Apskatīsimies dažas, neordināras metodes, kā cilvēki internetā tiek pie naudas:

1. Sāc nodarboties ar dropshipping biznesu online

Dropshipping pēdējā laikā ir kļuvis ļoti populārs biznesa modelis, kas ļauj pelnīt naudu tiešsaistē, pieņemot pasūtījumus. Tas ir izdevīgi, jo nav nepieciešamības saražot, iepirkt vai glabāt noliktavās savu produkciju – pietiek ar interneta platformu, kurā parādi sava produkta dažādus veidus, maketus, ļauj pircējam veikt pasūtījumu un, kad pirkums apmaksāts, uzsāc konkrēta pasūtījuma izpildi – piemēram, ražot t-krekliņus vai krūzītes ar apdruku, canvas, personalizētus kalendārus, šūt kleitas u.c. Šis biznesa modelis kļūst arvien populārāks un daudzi patiešām to atzīst par ļoti veiksmīgu veidu, kā papildināt savus ieņēmumus.

2. Izmanto savas prasmes! Kļūsti par online pakalpojumu sniedzēju!

Mūsdienās ļoti daudzi uzņēmumi arvien vairāk meklē attālinātus darbiniekus, kas sniedz kādus konkrētus pakalpojumus uzņēmumam. Patiesībā lielākajai daļai cilvēku piemīt kādas prasmes vai zināšanas, kas citiem var noderēt – piemēram, satura radīšana, grāmatvedība, dažādu pētījumu veikšana, sociālo mediju uzturēšana, varbūt angļu valodas privātstundu pasniegšana online vai konsultācijas par kādiem tehniskiem jautājumiem, grafiskā dizaina izstrāde, programmēšana vai kāda uzņēmuma administratīvo darbu asistēšana… Tu noteikti vari būt kādam virtuāls palīgs un saņemt par to naudu. Apdomā, ko tu proti, un izmanto to!

3. Pārdod lietas, kas Tev nav vairs nepieciešamas

Labs veids, kā gūt nelielus papildus ieņēmumus – atbrīvojies no liekajām mantām! Varbūt esi jau sen noskatījis jaunu dīvānu, bet vecajam vēl nav ne vainas? Vai gribas jaunu kleitu, taču skapis ir pilns un it kā nav pamata pirkt ko svaigāku? Taču ir diezgan depresīvi atmest ar roku visiem sapņiem un dzīvot savā “veco lietu pasaulē”, vienlaikus sapņojot par ko citu. Tad ņem un rīkojies – online ir ļoti daudzas iespējas pārdot lietotās mēbeles, apģērbu, pat dažādus sadzīves priekšmetus, kas netiek vairs lietoti un ir pietiekami labā stāvoklī, lai par tiem uzprasītu naudu. Kas zina – atbrīvosies no vecā un iegūsi līdzekļus savu jauno, izsapņoto lietu iegādei.

4. Pārdod fotogrāfijas

Tev nebūt nav jābūt profesionālam fotogrāfam, lai noķeru lielisku kadru. Mūsdienās daudz svarīgāka ir dažādība – virkne mediju, uzņēmumu un biznesa pārstāvju regulāri iegādājas maksas fotoattēlus bilžu bankās. Piemēram, Shutterstock un citas līdzīgas vietnes ir lieliskas, kur nodemonstrēt savu darbu. Šīs vietnes maksā autoratlīdzību fotogrāfiem, kad kāds lejupielādē viņu attēla kopiju. Varu derēt, ka tavs tālrunis vai plīst no dažādiem kadriem, kas kādam, iespējams, noderētu. Vai nebūtu lieliski, ja Tu neturētu tos pie sevis, bet saņemtu par tiem naudu?

5. Izmēģini veiksmi!

Saka, ka veiksme uzsmaida tiem, kuri ir gana optimistiski, lai tai ļautos. Mūsdienās online ir tik daudz dažādu iespēju ļauties šādai laimīgai nejaušībai. Piemēram, ir virkne loteriju un akciju, kuras dažādi uzņēmumi organizē internetā mārketinga nolūkos ar iespēju laimēt dažādas balvas vai pat iegūt pakalpojumus bez maksas konkursos. Mazliet pavadot laiku tiešsaistē, noteikti atradīsi kādus īpašus piedāvājumus, kuponus, izlozes… Dažkārt pat nav nepieciešami īpaši naudas līdzekļi, lai piedalītos, vien nedaudz pacietības, lai pameklētu šādas iespējas. Internetā ir pieejami pat spēļu automāti, dažādas spēles un online kazino… Protams, jāņem vērā, ka šis naudas ieguves veids nav pats stabilākais, toties tie, kuriem uzsmaida veiksme, parasti nenožēlo, ka pamēģinājuši. Galvenais – nepārkāpt robežas un neļaut azartam nomākt veselo saprātu, un, protams, ar veiksmi spēlēties drīkst tikai pēc pilngadības sasniegšanas.

6. Kļūsti par inluenceri!

Jā, no vienas puses tas izklausās mazliet traki, tomēr daudzi radoši un savā jomā profesionāli cilvēki, kuri ir gatavi dalīties ar savu pieredzi, ieteikumiem, dzīvesveidu, ar laiku iegūst lielas auditorijas uzmanību. Ja tu spēj iedvesmot citus un esi gatavs būt atvērts pasaulei – ir pilnīgi iespējams, ka online vidē tava loma ir lielāka nekā pats apzinies. Tāpat tu vari priecēt cilvēkus ar savu viedokli, dalīties profesionālos ieteikumos un kļūt par kādas nišas ietekmeli. Piemēram, komentējot stila pakalpojumus, stāstot par remonta veikšanas procesiem vai būvmateriālu jautājumiem, varbūt daloties ar saviem ceļojumu aprakstiem vai bērnu audzināšanas jautājumiem un ieteikumiem… Un tici man – ja tevi pamanīs un tavs sekotāju loks augs un sāks tev uzticēties, vari būt drošs, ka kāds zīmols agrāk vai vēlāk piedāvās sadarbības iespējas, kas var rezultēties papildu ieņēmumos.

7. Kļūsti par testētāju

Vēl kāds veids, kā iegūt papildu finanšu līdzekļus, neizejot no mājām, ir kļūt par dažādu interneta vietņu testētāju. Lietotāju testēšana ir metode, ko daudzi uzņēmumi izmanto, lai iegūtu dzīvotspējīgu produktu, kas ir ērta lietotājiem un patīk portālu apmeklētājiem. Problēmu identificēšana un novēršana agrīnā stadijā patiešām samazina ilgtermiņa izmaksas. Ne velti, internetā ir atrodamas vietnes, kas piedāvā par samaksu testēt dažādu uzņēmumu mājaslapas un pēc tam aizpildīt atsauksmju un ieteikumu anketu, par ko arī ir maksā.

Katrā ziņā, tiešsaistē patiešām ir iespējams nopelnīt iztiku, ja vien esat gatavs spert pirmo soli. Tātad, kuru naudas pelnīšanas ideju jūs īstenosit vispirms?


Nauda, Photo by Shane on Unsplash

Nauda, Photo by Shane on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas