Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kirovs Lipmans neslēpj, kā nopelnījis savu pirmo miljonu

No Amerikas arī līdz mums ir atceļojis teiciens, ka ļoti turīgi ļaudis parasti spēj paskaidrot visu savu miljonu izcelsmi, izņemot pašu pirmo. Taču ne Kirovs Lipmans – viņam nav ko slēpt un viņš ir gatavs izstāstīt, kā deviņdesmito gadu sākumā tika pie pirmās lielākās naudas, kuru jau tālāk ieguldīt biznesa attīstībā:

“Baltkrievijā notika Eiropas čempionāts sporta vingrošanā, un viņiem bija vajadzīgs elektroniskais tablo. Tika izsludināts konkurss, bija kādi seši pretendenti no dažādām valstīm ,bet uzvarējām mēs – “VEF radio”, mazs uzņēmums no Latvijas. Neslēpšu, tas daļēji bija pateicoties kontaktiem, mūs tur tomēr zināja, kā arī mūsu piedāvājuma zemākajai cenai. Tā es nopelnīju savu pirmo miljonu, tas gan toreiz bija rubļos.”

Tāpat uzņēmējs atklāj savas ciešās saiknes ar Latviju – Kirova senči šeit dzīvojuši jau kopš 17. gadsimta un viņš pats sevi sauc par īstenu patriotu. Lai arī 90. gadu juku laikos viņam bijusi iespēja aizbraukt uz Ameriku pie radiem, kuri tolaik bija ļoti turīgi un veiksmīgi, viņš to nav darījis un palicis uzticīgs Latvijai.

Uzņēmējs neslēpj, ka visu, ko dzīvē panācis, izdarījis pats saviem spēkiem, bez tuvinieku atbalsta.

“Manu tēvu, augsta ranga Latvijas valsts darbinieku, komunisti 40.gadā nošāva, mammu izsūtīja uz Sibīriju. Pēc tā, kas manai ģimenei tika nodarīts, es sev apsolīju, ka nekad nestāšos komunistu partijā. Arī bez tās gan man izdevās gūt panākumus savā jomā, izveidot karjeru, bet jā – man vienmēr un visur bija jābūt divas, trīs galvas tiesas pārākam par pārējiem pretendentiem.

Skatieties arī:

Ralfs Eilands aicina latviešus cienīt un sargāt savas vērtības

Andrejs Ēķis - nav jāienīst valsts, ir jācenšas pašiem būt labākiem

Vaira Vīķe-Freiberga dalās skaudrās atmiņās par bēgļu gaitām

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas