Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā izvēlēties un lietot konsīleri? Svarīgas nianses atklāj vizāžiste Dita Grauda

Konsīleris kosmētikas pasaulē ir kļuvis par brīnumproduktu, kura uzklāšana ar pareizajām metodēm var kļūt par vieglu un ērtu tavas ikdienas sastāvdaļu. Šo faktu savām “Instagram” sekotājām apliecina arī vizāžiste Dita Grauda, kura uzskata, ka konsīleris ir tāds produkts, bez kura grims nav iedomājams. Ja viņai būtu jāizvēlas viens, tas noteikti būtu šis.

Izvēloties konsīleri, ir ļoti svarīgi piemeklēt pareizo toni, proti, tam jābūt nedaudz gaišākam par ādas krāsu, lai šis produkts ne tikai nomaskētu tumšos lokus, bet arī izgaismotu sejas centru. Problēmas parasti sākas jau veikalā, jo ne vienmēr, skatoties uz konsīlera iepakojumu, var pateikt, kurš tonis tev ir piemērotākais. Lai plašajā toņu klāstā neapjuktu, Dita Grauda iesaka izvēlēties trīs – pavisam gaišu, vidēju un tumšu – pēc tam katru no tiem uzklājot uz viena pirksta un piemērot jeb liekot klāt pie sejas ādas. Šī metode palīdzēs secināt, kurš tonis tev der vislabāk.

Nākamais solis ir konsīlera uzklāšana, kura laikā vispirms nepieciešams samitrināt sejas ādu ap acīm. Dita Grauda iesaka izmantot acu krēmu, uzklājot pavisam nelielu daudzumu šī produkta uz tumšajiem lokiem. Kad tas izdarīts, ar roku, otiņas vai sūklīša palīdzību konsīleris jāuzklāj acs iekšējā un ārējā stūrī jeb divos vistumšākajos punktos acu zonā. Tad ar otas palīdzību tas jāpludina virzienā uz leju un pēc tam vienmērīgs jāpadara acs ārējais stūris, līdz redzams, ka konsīleris vidusdaļā satiekas un viscaur vienmērīgi saplūst. Šo produktu var uzklāt arī uz acs plakstiņiem, kas sagatavos šo zonu acu ēnām jeb aizstās acu ēnu bāzi. Vēl konsīleri var izmantot tonālā krēma vietā, lai ar mazāku daudzumu produkta nomaskētu ādas nepilnības un izlīdzinātu toni.

Parasti lielākā kļūda, uzklājot konsīleri, ir tā, ka sievietes to izvēlas nepareizā tonī, līdz ar to šis produkts var izskatīties nedaudz jocīgi, nedabiski un radīt iesauļotu saulesbriļļu efektu. Vēl kļūda var būt tā, ka konsīleris netiek pietiekami izpludināts. “Ideālā gadījumā mēs to pludinām līdz pat degunam un savienojam acs ārējā stūrī. Tad tas gan izgaismos sejas centru, gan noņems tumšos lokus, ja tādi jums ir,” izglīto vizāžiste.

Trešais un ne mazāk svarīgais solis ir konsīlera nofiksēšana, ko ieteicams paveikt ar plānu pūdera kārtu. Dita Grauda izmanto caurspīdīgu pūderi, kas ir ļoti plāns pēc tekstūras, un ar lielo pūdera otu fiksējošām kustībām viegli jo viegli pāriet konsīlerim pāri. Brīnišķīgs un viegls rezultāts, kas turēsies visas dienas garumā, nu ir garantēts!

https://www.instagram.com/reel/Cp0tGomDhLm/

Lasi arī:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas