Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā notievēt skaisti? Aparātprocedūras ķermeņa korekcijai

Photo by Jakob Owens on Unsplash

Photo by Jakob Owens on Unsplash

Kad ziemas izēšanās un slinkuma svētku sezona cauri, un gads pagriezies uz vasaras pusi, ir laiks domāt par ideālo figūru savam vasaras iznācienam!

Nomest svaru – tas vien negarantēs tiešām vingru ķermeni un gludu ādu. Īpaši labi to zina sievietes pēc 40 gadu vecuma, ka arī ar sportu un diētām nav iespējams iegūt perfektu rezultātu. Palēninātas vielmaiņas dēļ arī pēc novājēšanas āda paliek nedaudz nokarena vai pat ļengana, nekur nepazūd arī virsējais zemādas tauku slānītis. Turklāt pat profesionāliem sportistiem ādai un muskuļiem var pietrūkt nepieciešamais tonuss. Nomest svaru un vienlaikus arī panākt ādas elastības atjaunošanos, kā arī atbrīvoties no strijām mēdz sagādāt grūtības arī sievietēm pēc dzemdībām.

Risinājums ir dažādas ķermeņa aparātprocedūras vispārējai ķermeņa korekcijai, kas palīdz atgūt ādas tonusu, izteikti samazināt liekos taukus un ķermenī uzkrājušos šķidrumu, „pievilkt ādu”, izlīdzināt strijas, taču, jāatzīst, katra procedūra atsevišķi patērē daudz laika. Kāda ir alternatīva?

Ķermeņa aparātprocedūras visām problēmzonām vienlaikus

Kādreiz cilvēki tērēja laiku, lai ietu uz dažādām aparātprocedūrām, taču viena atsevišķa procedūra vai pat to kurss neatrisinās visas ķermeņa problēmas. Piemēram, elektrolipolīze, kavitācija jeb tauku šķelšana, vakuummasāža, limfodrenāža, utt. – tās katra pati par sevi ir vērtīgas procedūras, taču palīdz vien konkrētai problēmai. Var gadīties, ka limfas tece ir uzlabota, tauki sašķelti, bet āda vienalga ir nokarena, un rezultāts nebūt nav acīmredzams. Pieraksts uz nākamo aparātprocedūru nozīmē atkal jaunus tēriņus – gan laika, gan naudas ziņā.

Sinerģisku jeb visaptverošu pieeju ķermeņa aparātprocedūrām piedāvā skaistuma telpa “Skaistuma terapija” sadarbībā ar itāļu skaistumkopšanas iekārtu zīmoliem “Overline” un „ITS Group”. Šo iespēju – vienas aparātprocedūras laikā parūpēties par vairākām ķermeņa zonām vienlaikus, izmantojot sinerģijā vairākas aprātmetodes uzreiz – labprāt izmanto biznesa sievietes, kā arī klienti, kuriem ir svarīgs laiks, kas dod iespēju vienas stundas laikā saņemt maksimāli, ko spēj sniegt jaunākās paaudzes iekārtas.

Ar ko atšķiras „Overline” aparātprocedūras no citām ķermeņa aparātprocedūrām?

Iekārtas, kas mūsdienās tiek izmantotas inovatīvajā skaistumkopšanā, mēdz būt ļoti dažādas. “Overline” aparātprocedūras ķermeņa korekcijai, pateicoties revolucionārajām manipulām jeb uzgaļiem veic vienlaikus gan tauku šķelšanu, gan ādas tonusa nostiprināšanu, muskuļu tonizēšanu, liekā ūdens izvadīšanu, utt. Fantastiskā iespēja vienas procedūras laikā saņemt vairākas aparātprocedūras – katra klienta īsākais ceļš uz individuālā mērķa sasniegšanu.

Aparātprocedūru klāsts – metodikas visām problēmzonām

Kādas ir metodikas, kuras iespējams saņemt vienas “Overline” kombinētās aparātprocedūras laikā? Piemēram “Overline” kosmetoloģiskā iekārta „Reshape & Tone” iedarbojas uz vairākām ķermeņa problēmzonām vienlaikus, izpildot vairākas funkcijas vienas procedūras laikā:

  • elektroporācija jeb bezadatu mezoterapija ādas mitrumam un tvirtuma paaugstināšanai
  • tauku šūnu elektrolipolīze, kurā zemādas tauki tiek pakļauti elektriskajiem impulsiem, kas sašķeļ taukus un izvada tos no organisma dabīgā veidā, kā arī tiek mazināts celulīts
  • muskuļu elektrostimulācija, kas ir neestētisku tauku nogulšņu korekcijas metode, atveidojot muskuļu aktivitāti fiziskas slodzes laikā
  • limfodrenāža - pateicoties limfas kustības veicināšanai, no organisma tiek izvadītas kaitīgās vielas, liekais šķidrums, uzlabojot asinsriti, ūdens balansu un vielmaiņas procesus šūnās
  • termālā inversija jeb karstās/aukstās temperatūras inversija, kura pastiprina iegūstamo rezultātu, iedarbojoties sinerģētiski un noteiktā secībā

Rezultātā vienas procedūras laikā tiek saņemtas dažādas manipulācijas vienlaicīgi. Bez tam, kamēr ķermenim tiek veiktas minētās aparātprocedūras, speciālists var paralēli veikt arī manuālās un aparātprocedūras sejai, tādejādi ekonomējot klienta laiku.

Ar ko jārēķinās, izmantojot aparātprocedūras?

Uz jautājumu, vai šīs aparātprocedūras ir sāpīgas, “Skaistuma terapijas” speciālisti apstiprina, ka visas procedūras tiek veiktas saskaņā ar klienta izjūtām – klienta komforts un harmonija ir ceļš uz veiksmīgu sadarbību, lai sasniegtu maksimālus rezultātus.

Aparātprocedūras tiek piemeklētas un ieteiktas, balstoties uz katra klienta veselības stāvokli, risināmajām ķermeņa problēmām un budžeta.

Bezmaksas konsultācijas laikā par klienta vispārējo veselības stāvokli tiek ievākta anamnēze, stingri ņemot vērā visas kontrindikācijas, kā arī klienta individuālās problēmzonas, lai varētu piemērot klientam efektīvākās aparātprocedūru metodikas.

Procedūru izmaksas ir atkarīgas no klienta risināmajām problēmām, izvēlētājām metodikām un kursa ilguma.

Visas procedūras un iekārtas ir drošas pēc ES standartiem – visas frekvences un intensitātes ir pārbaudītas un stingri kontrolētas. “Skaistuma terapijas” speciālisti ir apmācīti Itālijā un kvalificēti darbam ar “Overline” un „ITS Group” iekārtām.

Īpaši satriecoši rezultāti sasniedzami saskaņā ar klienta motivāciju apmeklēt aparātprocedūras, uzturēt veselīgu un sabalansētu dzīvesveidu un veicot papildus dažādas fiziskās aktivitātes.

Pateicoties inovācijām “Overline” un „ITS Group” aparātprocedūrās, ķermenis iegūst acīmredzami vingras aprises, skatienam un taustei baudāmu muskuļu tonusu, gludas ādas mirdzumu, kādu rada palutināts, veselīgs un harmonisks ķermenis!

Photo by Jakob Owens on Unsplash

Photo by Jakob Owens on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas