Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā veidojas cena kravu pārvadājumiem?

Kravas, foto by postcardtrip, pixabay.com

Kravas, foto by postcardtrip, pixabay.com

Liela daļa no mums pirms jebkura pirkuma veikšanas apsver – “Vai man to tiešām vajag? Varbūt varu atrast lētāku variantu…” Arī transporta un loģistikas nozarē nereti ir gadījumi, kad klients kā vienīgo kritēriju sava loģistikas partnera izvēlē izvirza cenu. Šādās reizēs klients uzņemas risku – reizēm tas ir veiksmes stāsts, bet bieži vien sanāk, ka skopais maksā divreiz vai pat piecreiz.

Īpaši aktuāli tas ir šobrīd, kad ģeopolitiskā situācija nav stabila un cenu pieaugums ir novērojams visā Eiropā un ārpus tās.

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA “Vervo” ir apkopojis informāciju, lai izskaidrotu – kāpēc kravu pārvadājumi maksā tik, cik tie maksā, un kādi faktori ietekmē piegādes gala cenu. Zinot nozares aktualitātes un kā veidojas starptautisko kravu pārvadājumu cena, jūs varat nodrošināt sev drošas kravu piegādes ar atbilstošu transportu, iekļaujoties līgumā noteiktajos termiņos. Uzticams loģistikas partneris – tas ir ieguldījums Jūsu biznesā.

Ir vairāki mainīgie faktori, kas ietekmē kravu pārvadājumu cenu:

Kravas veids

Koka palešu vai zāģmateriālu pārvadājumi maksās mazāk nekā ķīmiskie reaģenti ar speciālu temperatūras režīmu. Tāpat cena būs lielāka bīstamai kravai (ADR) vai lielgabarīta kravu pārvadājumiem, jo abiem kravu pārvadājumiem nepieciešama pieredze un specifiskas zināšanas, plānojot maršrutu, kārtojot formalitātes vai piesaistot papildu personālu.

Kravas izmērs

Ne vienmēr vieglāka krava nozīmē lētāku piegādi, jo būtiski ir arī citi kravas izmēri – augstums, platums un garums. Veicot saliktas kravas pārvadājumu, ar mūsu LDM kalkulatoru iespējams izmērīt, kādu kravas apjomu varēs iekraut vienā kravas piekabes metrā.

Transporta veids

Transporta izvēle ir atkarīga no kravas veida, apjoma un maršruta. Kravu pārvadājumi ar autotransportu ir optimāls risinājums, ja attālums starp kravas iekraušanas un izkraušanas vietu ir neliels, piemēram, Eiropas robežās. Kravu pārvadājumiem no Ķīnas vai ASV piemērots risinājums ir jūras kravu pārvadājumi. Ātrāka, bet dārgāka piegāde no Ķīnas būtu ar dzelzceļa transportu, taču, ja piegāde ir steidzama, iesakām izvēlēties avio kravu pārvadājumus, taču jārēķinās, ka piegādes izmaksas būs lielākas. Cenu ietekmē arī transporta pieprasījums un degvielas cenas.

Piegādes maršruts

Starptautisko kravu pārvadājumu cena no punkta A līdz punktam B nav tāda pati, kā otrā virzienā. Cenu ietekmē konkrētā maršruta popularitāte, attālums, virziens (imports vai eksports), sezona (arī laikapstākļi), kā arī sarežģītība – vai ceļš jāveic pa līdzenumu – uz Vāciju vai pa kalniem – uz Norvēģiju.

Citi faktori

Cena starptautiskajiem kravu pārvadājumiem veidojas arī no papildu maksājumiem, piemēram, par atļaujām, licencēm, muitas formalitātēm, kā arī izvēles pakalpojumiem – kravu apdrošināšanas, izsekošanas vai noliktavu pakalpojumiem. Tāpat cenu ietekmē algu tendences nozarē – ja kravas auto šoferiem tiek palielināts vidējais atalgojums, tad likumsakarīgi, ka ceļas arī izmaksas par pārvadājumu.

SIA “Vervo” ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas ir pierādījis sevi kā uzticamu loģistikas partneri – gan uzņēmumiem, gan privātpersonām – nodrošinot augstas kvalitātes starptautiskos kravu pārvadājumus kopš 2008. gada.

Kravas veids, lielums vai veicamais attālums nav šķērslis, jo “Vervo” veic piegādes ar visiem transporta veidiem – sauszemes, jūras, avio un dzelzceļa. “Vervo” pakalpojumus raksturo vārdi – ātri, droši un ērti kravu pārvadājumi. Sadarbojoties ar SIA “Vervo”, Jūs varat ietaupīt gan laiku, gan naudu – loģistikas speciālisti palīdzēs nokārtot visas formalitātes, atrast noliktavu, izvēlēties apdrošināšanas polisi vai noorganizēt iekraušanu jebkāda veida kravai.

SIA “Vervo” – Tavs ilgtermiņa sadarbības partneris

Kravas, foto by postcardtrip, pixabay.com

Kravas, foto by postcardtrip, pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas