Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā video var palīdzēt SEO uzlabošanai?

Ja Tev ir svarīgi, lai tava mājaslapa iegūst arvien augstākas pozīcijas Google meklētājā un tu izmisīgi meklē jaunas idejas SEO optimizēšanai, tad piedāvājam izlasīt šo rakstu un uzzināt, kā Tu vari pacelts savas mājaslapas rādītājus ar Video.

Google algoritmi arvien vairāk prioritāti piešķir vietnēm ar video saturu – to Jūs noteikti nevarat ignorēt. 93 % meklējumu internetā sākas ar Google, tāpēc jūs vēlaties darīt visu iespējamo, lai parādītos šajā izšķirīgajā pirmajā lapā. Taču, lai nokļūtu Google meklētājā labās pozīcijās, uzņēmuma mājaslapai ir jāizpilda vairāk nekā 200 kritēriji – gan tehniski, gan saturiski. Runājot par SEO, bieži vien fokuss tiek novirzīts uz tehnisku pilnveidi, mazāk uzmanības pievēršot tieši saturam. Taču liekas, ka daudzi neapzinās, ko mājaslapai var dot Video formāts un kā tas var ietekmēt meklēšanas pozīcijas.

Kādus rādītājus Tu vari uzlabot, izmantojot video?

Videoklipu pievienošana palīdz palielināt lapas reitingu meklētājprogrammās, piemēram:

  • Video tiek papildus veicināts, atrādīts biežāk

Arī lielie milži Google un Facebook Video formātam ir piešķīruši lielāku svaru nekā, piemēram, jau ierastajam tekstam vai vienkāršiem attēliem, tādējādi arvien biežāk TOP pozīcijās izvirzās tāds saturs, un interneta vietnes, kas piedāvā video formātu.

  • Vidējā klikšķu skaita palielināšana: iekļaujot video savā lapā, palielinās dabīgā lietotāju plūsma (organic)
  • Pieaug uzturēšanās laiks lapā: Cilvēki pavada vairāk nekā divreiz ilgāk lapā ar video nekā bez.
  • Kvalitatīvu atpakaļsaišu izveidošana: jo augstāka ir jūsu satura kvalitāte, jo lielāka ir iespēja saņemt atpakaļsaišu (iespēja, ka cilvēki ar to dalīsies, ievietos savās lapās utt.) Video kā formāts ir cilvēkiem saistošs, ar to dalās biežāk nekā ar vienkāršu tekstu.
  • Video ir formāts, kas uzrunā visas paaudzes – lielāka iesaiste

Daudzi cilvēki atzīst – ja uzņēmumam ir video, kas parāda, kā top produkti, kā izskatās uzņēmums, kā notiek apkalpošana – tad cilvēki tos labprāt noskatās, pamana un tas ietekmē viņu izvēli pirkuma brīdī. Īpaši, ja vēlies sasniegt cilvēkus vecumā līdz 35 gadiem – tad e-pasts vai vienkāršs teksts viennozīmīgi būs mazāk piesaistošs kā video.

  • Youtube - otrais lielākais meklētājs aiz Google, turklāt, kā zināms – Youtube nozīme arvien pieaug. Ja Tev ir video – noteikti apdomā tā popularizēšanu Youtube! Šobrīd, konkurence video formātā vēl nav tik liela kā search kampaņās, tādēļ arī šādās kampaņās izmaksas mēdz būt salīdzinoši zemas.

Vislabākais risinājums ir tehniski izstrādāta un optimizēta mājaslapa apvienojumā ar lielisku un atbilstošu saturu. Tikai šādā kombinācijā rezultāts būs izcils.


 Lepojamies, ka 1188.lv ir meklētākais Zīmols Latvijā Google 2019.gadā (pēc Google trends). Mūsu apmeklētāji novērtējuši gan iespēju lasīt dažādu ekspertu un uzņēmumu padomus, uzzināt aktualitātes, ērti iegādāties sabiedriskā transporta biļetes un daudz ko citu!

 Mūsu pieredze un atbalsts palīdz arī uzņēmējiem sasniegt savu auditoriju, parādīt savu uzņēmumu un runāt par dažādiem pakalpojumiem un iespējām.
Mēs ticam, ka vislabākie un uzticamākie padomi ir jāmeklē pie savas jomas profesionāļiem. Ja arī tu esi gatavs dalīties ar noderīgu informāciju, pastāstīt vairāk par savu uzņēmumu, vai vēlies uzfilmēt video – droši sazinies ar mums!

unsplash.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas