Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādas bija 2022.gada iespaidīgākās šķiršanās?

Portāls 1188.lv apkopojis 2022. gada skaļākos notikumus šovu pasaulē, tai skaitā – TV šķiršanās gadījumus. Kura no Latvijas slavenībām pērn šķīrusies un no kā? To noskaidrot palīdz komiķis Rūdolfs Kugrēns.

Šķiršanās biežāk tiek uztverta kā sāpīgs un problemātisks notikums, taču ne vienmēr tas ir tā. Enerģiskā četru bērnu māmiņa Agrita Bindre ir priecīga paziņot, ka aizvadītajā gadā ir šķīrusies no veseliem 54 liekā svara kilogramiem, un nu var uzelpot daudz brīvāk. Tiesa, ne tik labi viņai veicies ar ieilgušo laulības šķiršanas noformēšanu, bet kaut kādi mērķi taču jāatstāj nākamajam gadam arī.

Toties ar laulības šķiršanas dokumentu parakstīšanu beidzot var apsveikt “Avotiņu” saimnieci Magoni Liedeskalnu – tikt vaļā no Žaņa nebija vienkārši, bet nu beidzot tas ir paveikts! Rūdolfs Kugrēns min, vai tik Magones šķiršanās ilguma ziņā nepretendē uz kādu vismaz vietēja mēroga rekordu, bet tūdaļ pats saprot, ka ir kļūdījies. Ja šādi rekordi vispār tiktu fiksēti, balva šajā nominācijā drīzāk pienāktos Artjomam Gluzunovam, kurš jau 12 gadus nespēj izšķirties no reiz apprecētās taizemiešu sievas.

Kuram tiks gada iespaidīgākās šķiršanās autora tituls? Varbūt Elīnai Gluzunovai par viņas neizmērojamo pacietību? Steidziet skatīties un uzzināsiet!

Skatieties arī:

Aizvadītā gada šovbiznesa skaļākie skandāli

Kurš ir 2022.gada plānākā maciņa īpašnieks?

Ko par savu dzīvi domā pati Elīna Gluzunova?


Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas