Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kam pievērst uzmanību, izvēloties peldkostīmu?

Ilustratīvs foto. Foto: Pixabay

Ilustratīvs foto. Foto: Pixabay

Ielūkojoties kalendārā, redzam, ka vasara ir pavisam tuvu. Cerot, ka tā nesīs karstumu un saulīti, laiks sākt meklēt sev atbilstošu peldkostīmu, kurš noslēps nepilnības un izcels tavas labās puses. Ņem vērā šos stilistes Evijas Briedes-Blūmas padomus un pludmalē izskaties satriecoši!

Lai atrastu piemērotu peldkostīmu, jāpatur prātā 3 pozīcijas:

  1. Mērķis – kam (atvaļinājumam, sportošanai, sauļošanās priekiem)? Cik bieži Tu uzvelc peldkostīmu un kādās reizēs? Tas arī atbild uz jautājumu – kādam mērķim? Tie būs 3 braucieni uz jūru šovasar, dārza ravēšana, vai aktīva peldēšana ik dienu?
  2. Auguma proporcijas (silueta izlīdzināšana ar fasonu). Pirmais princips ir izvēlēties modeli, kas palīdz uzlabot proporcijas. Papildināt tur kur trūkst un nomaskēt diskomforta zonās.
  3. Stils (krāsa, materiāls, raksts, izpildījums, komplektācija). Ļoti labi, ja tavā garderobē ir vismaz 3 dažādi peldkostīmi, kurus maini atkarībā no iziešanas veida, vajadzības un noskaņojuma.
Ir vispārējas vadlīnijas pēc kurām vadīties “optiski” mainot proporcijas, bet peldkostīms obligāti ir jālaiko, lai saprastu – vai viņš pilda tev nepieciešamo funkciju!

Kā izvēlēties peldkostīmu, atbilstoši savam augumam?

  • Ja Tev ir izteikta gurnu līnija, akcents krūšu zonā un viduklī novērsīs uzmanību no gurniem. Savukārt augsta jostasvieta un dziļš kāju izgriezums vizuāli samazinās gurnus. Izvēlies dekoratīvu augšdaļu un maksimāli augstākas biksītes vai kopējo peldkostīmu.
  • Ja tev ir puncītis, ko vēlies noslēpt, izvēlies kopējo peldkostīmu ar vienkrāsainu vēdera daļu vai asimetrisku divdaļīgo. Derēs arī augstās biksītes. Asimetrija nojauks smaguma centru vēdera zonā. Raibs audums novērsīs uzmanību no krociņām.
  • Ja tev ir nelielas krūtis, savilkumi, drapējumi, krokojumu un plats krūšturis vizuāli papildinās krūšu līniju, tāpat to darīs iezīmēta augstā jostas vieta, volāni plecos un pārlika. Izvēlies gaišu vai rakstainu augšdaļu.
  • Ja tev ir bagātīga krūšu līnija, izvēlies strukturētu augšdaļu. Ar stīpām, iešuvēm un noteikti lencēm. Jo stingrāka forma, jo glaimojošāks kopskats. Lencēm un krūštura pamatnei jābūt platai. Visam šūtam – nevis sasienamam striķītī.
https://www.instagram.com/p/Ce-f8OioPDO/

Ja arī Tu vēlies iemācīties, kā atbilstoši savam augumam izvēlēties apģērbu vai uzzināt, kas ir tās krāsas, kas Tev ļaus izskatīties satriecoši, tad droši sazinies ar Eviju un viņa palīdzēs. Plašāka informācija par stilistes pakalpojumiem meklējama šeit.

Lasi arī:

Padomi, kā izvelēties apģērbu, lai neizskatītos lēti

Kā ar apģērba palīdzību koriģēt augumu?

Ilustratīvs foto. Foto: Pixabay

Ilustratīvs foto. Foto: Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas