Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc izsaukt tieši Off Road jeb bezceļu autoevakuatoru?

Bezceļu autoevakuators, attēls no Pixabay.com

Bezceļu autoevakuators, attēls no Pixabay.com

Autoevakuators ir tieši tas, kas Tev var noderēt, kad noticis auto negadījums. Tomēr ne vienmēr pietiek vien ar parastā autoevakuatora izsaukšanu. Ir vairāki iemesli un gadījumi, kādēļ tieši Off-Road, “bezceļnieks” jeb 4x4 autoevakuators, kā parasti to dēvē, Tev var būt noderīgs konkrētās situācijās. Kāpēc un kādos gadījumos izsaukt tieši 4x4 jeb Off-Road, skaidro “ROGENTA Plus”.

Kādas ir Off-Road autoevakuatora priekšrocības?

Galvenā Off-Road autoevakuatora priekšrocība ir tā, ka pārsvarā tie ir 1980.-2000. gadu pārbūvētie džipi. Džips īstā vārda nozīmē un izpildījumā ir ar krietni lielāku slodzes izturību, tas ir “liftēts” ar “bloķi” uz abām asīm, milzīgām dubļu riepām, dzelzs bamperi priekšā un aizmugurē, aprīkots ar vinču un, protams, snurkuli, ja sanāk “papeldēt”. Vinča ir glābiņš daudzās situācijās, piemēram, ja iestigusī automašīna ir jāvelk no attāluma vai izmantojot “bloku” vilkšanā no leņķa, jo, kā zināms, tādās vietās nav plašumi, kā lielveikala stāvlaukumā. Vilkšana var neaprobežoties ar benzīntankā nopirkto striķi. Ne visām automašīnām ir izturīga āķēšanās vieta un diezin vai šādos gadījumos noderīga būtu vilkšana ar spēku. 4x4 priekšrocība ir iebraukt, kur zemes segums ir neizbraucams, piemēram dubļi, dziļi dubļi vai irdenas smiltis, arī vietās, kur meža tehnika atstājusi dziļas pēdas un kur autoevakuators nevar iebraukt. “ROGENTA Plus” ir vairākkārtīgi nācies steigties palīgā ne vien auto, kas ir iestrēdzis dubļos, bet arī automašīnai, kas ir devusies palīgā un pat autoevakuatoriem, kas centušies izvilkt attiecīgos auto. Jāsteidz palīgā ir dažādās situācijās un dažādos laikapstākļos – gan lauku novados un pat pilsētā, gan vienkāršiem sēņotājiem, gan pārgalvīgiem braucējiem pa pludmales smiltīm un pat labi sagatavotiem 4x4, kas arī mēdz iestrēgt.

Jāņem vērā, ka liela kļūda ir pašrocīgi mēģināt izvilkt ceļu satiksmē cietušo auto ar citu, tam nepiemērotu spēkratu, piemēram, drauga auto un virvi. Tādi gadījumi nav retums, kad ne vien auto netiek izkustināts no vietas, bet tas tiek sabojāts vēl vairāk, virvei noraujot auto detaļas. Velkot ar vinču šādas problēmas nenotiek, jo tā velk ar vienmērīgu spēku, lēnām, turklāt riskam netiek pakļautas auto detaļas.

Bezceļu autoevakuators līdzēs arī pēc satiksmes negadījumiem

Kā zināms, viens no biežākajiem autoevakuatora izsaukšanas iemesliem ir ne vien tas, ka auto iekļūst “neizkustināmā” situācijā dažādos apstākļos, bet arī ceļu satiksmes negadījumi, piemēram, ieslīdēšana grāvī. Mēdz būt, ka auto ne tikai ieslīd grāvī, bet arī pārslīd pāri tam un nosēžas meža krūmos pieklājīgā attālumā no ceļa! Reizēm grāvis ir neveiksmīgi dziļš un plats, vai ceļa malā ir metāla apmales vai ūdens tilpne, proti, auto atrodas vietā, kur parastā autoevakuatora darbība ir ierobežota. Tas nespēj izvilkt no grāvja ceļu satiksmes negadījumā cietušo auto, jo cietusī automašīna atrodās pārāk tālu un sarežģītā vietā. Tad 4x4 ir jābruc talkā un jāizvelk cietusī automašīna no sarežģītās vietas un jāpievelk tuvāk autoevakuatoram, lai to varētu ērtāk uzkraut.

Off-road auto evakuators vienmēr var noderēt arī, ja esi vienkārši īsts auto tūrists, kurš mēdz apbraukāt nezināmas vietas, meklējot skaistākos dabas nostūrus – Tu nekad nezini, kur Tev var ceļš sagādāt pārsteigumus un var rasties nepieciešamība pēc palīdzības uz tā!

Izvērtē sava auto izvešanas un pārvešanas iespējas – zvani tieši off-road autoevakuatoram “Rogenta Plus”!

Bezceļu autoevakuators, attēls no Pixabay.com

Bezceļu autoevakuators, attēls no Pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas