Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc izvēlēties moskītu tīklu?

Pixabay.com

Pixabay.com

Apsverot veco PVC logu nomaiņu, pie viena ir vērts apdomāt arī moskītu tīklu ierīkošanu. Tas ir fantastisks risinājums, ko vari uzstādīt gan loga vai durvju montāžas procesā, gan pēc tā. Kāpēc tas ir tik vērtīgs? Devāmies to noskaidrot pie "BoGem & Co" montieriem.

Moskītu tīkls ļauj paglābties no moskītiem un insektiem

Ja nejaukie mošķi mēdz ielidot vai ierāpot Tavās mājās, neļaut naktīs gulēt un atstāt nepatīkamus, niezošus kodumus uz ķermeņa, Tev noteikti noderēs moskītu jeb antimoskītu tīkls. To vari uzstādīt kā uz logiem, tā uz durvīm un tas pasargās Tavu ģimeni no visiem lidojošajiem un pa zemi rāpojošajiem insektiem. Noteikti apsver tā iegādi, ja esi alerģisks pret odu vai citu kukaiņu kodumiem. Ar to Tavas mājas būs drošākā zona, tajā pat laikā vienmēr esot apgādāta ar svaigu skābekli.

Moskītu tīkls ne tikai aizsargā no kukaiņiem, bet arī…

Jā, moskītu tīkla primārā funkcija ir aizsargāt mājokli no kukaiņiem, bet tas pilda arī citas vērtīgas funkcijas, par kurām cilvēki uzreiz nemaz neiedomājas, piemēram:

  • Moskītu tīkls neļauj telpās iekļūt lielākiem putekļiem, rudens lapām un pavasara pūkām. Ar to Tu esi pasargāts arī no gružiem, kas mēdz iebirt dzīvoklī no augšējo stāvu kaimiņiem;
  • Moskītu tīkls aizsargās Tavus mājdzīvniekus no pašu ziņkārības. Tas ir veidots no izturīga un droša materiāla, kas neļaus uz palodzes gulšņājošajam kaķim vai brīvību baudošajam papagailim izkļūt brīvībā;
  • Moskītu tīkls neļaus nelieliem lietus pilieniem nokļūt uz palodzes.

Mūsdienās pieejami moskītu tīklu risinājumi ir praktiski neredzami kā no iekšpuses, tā no ārpuses. Tie neietekmēs gaisa vai gaismas caurlaidību. Tu tos vari izvēlēties jebkurā krāsā, pieskaņojot tos loga vai durvju rāmim, un tos var uzstādīt jebkuram koka vai PVC logu profilam – pilsētas dzīvoklī, mājā, birojā, vasarnīcā, balkonam, mansardam, utt. Ja vēlies uzzināt vairāk par pieejamajiem moskītu tīklu veidiem, sazinies ar "BoGem & Co" Klientu apkalpošanas nodaļu.

Pixabay.com

Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas