Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc nevajadzētu gulēt ilgāk par septiņiem?

“Nekādas zāles vai ierīces nepalīdzēs, ja mums nav pareizi sakārtots dienas režīms” – saka bijusī ezotēriķe, biorezonanses praktiķe Agija Virse. Lai arī katrs esam individuāli, tomēr, pēc viņas izklāstītās teorijas, organisma optimālai funkcionēšanai nepieciešamais režīms visiem ir vienāds. Katram diennakts laikam ir piesaistīts noteikts ķermeņa meridiāns, kas savukārt atbild par noteikta orgānu, kuriem katram ir savas vajadzības.

Aijas Virses austrumu tradicionālajā medicīnā un bioritmu zinībās balstītais ideālais dienas plāns visdrīzāk ka nepatiks cilvēkiem “pūcēm”, taču ar to der iepazīties un varbūt tomēr aizgūt kādu ieradumu produktīvākai dienai un labākai pašsajūtai.

Labākais pamošanās laiks saskaņā ar cilvēku bioritmiem ir no 5 līdz 7, un šajā laikā arī ieteicams veikt savus pozitīvos rīta rituālus, piemēram, jogu, meditāciju, lasīšanu, dienasgrāmatas rakstīšanu, vai citus.

Laikā no 7 līdz 9 ir pirmo reizi jāpaēd, kaut vai pavisam nedaudz, jo šajā laikā jāaktivizē kuņģa darbība. Savukārt nākamās divas stundas ir vislabākais laiks, lai koncentrētos, tādēļ no 9 līdz 11 ir vērts ieplānot dienas svarīgākos uzdevumus.

Galveno ēdienreizi jāieplāno laikā no 11 līdz 13, un pēc ražīga rīta cēliena šai laikā labi noderētu arī pastaiga. Pēc vieniem dienā dabisks ir enerģijas kritums un gandrīz visiem šai laikā nāk miegs, tādēļ, ja ir iespēja, nenāktu par sliktu arī īsa nosnaušanās.

Otrs dienas produktīvākais laiks ir no 15 līdz 17, kad labi veicas dažādi darbi un arī mācības.

Kā vislabāk pavadīt vakara stundas, līdz cikiem noteikti jāaiziet gulēt, kā arī – kurā diennakts stundā vislabāk aprūpēt un ārstēt katru ķermeņa orgānu, uzzināsit noskatoties 1188 Play video

Skatieties arī:Miegs, foto by bogitw, pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas