Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Komerciālais un industriālais aukstums – paldies, ka tāds ir!

Aukstuma kameras, attēls no Pixabay.com

Aukstuma kameras, attēls no Pixabay.com

Auksts saldējums, atdzesēta Coco-cola, putojošs, vēss alus kafejnīcā, tikko gatavots ēdiens restorānā, ledus kafija, debešķīga putukrējuma kūka, saldētā pica, ko tik ātri iespējams pagatavot mājās, iemetot to cepeškrāsnī, pat medikamenti – šie produkti mums nebūtu pieejami bez komerciālā un industriālā aukstuma iekārtām. Varētu pat teikt, ka tās ir galvenās iekārtas šāda veida uzņēmumiem, piemēram, veikaliem, lielveikaliem, bāriem, restorāniem, aptiekām un līdzīgiem, jo tieši tās nodrošina produktu un preču kvalitāti. Un tieši uzņēmumiem, kas nodarbojas ar industriālā un komerciālā aukstuma iekārtu pārdošanu un uzstādīšanu, mums par tiem ir jāsaka paldies.

Komerciālā aukstuma iekārtas

Komerciālā aukstuma iekārtu galvenais uzdevums ir uzturēt produktu svaigu. Pielāgojot aukstuma iekārtu uzņēmuma vajadzībām, komersants iegūst atbilstošāko risinājumu, savukārt pircējs – garantiju, ka nopirktais pārtikas produkts vai pasūtītais ēdiens restorānā vai kafejnīcā ir svaigs, kvalitatīvs un ēšanai derīgs.

Komerciālā aukstuma iekārtas ir:

Industriālā aukstuma iekārtas

Arī industriālā aukstuma iekārtas nodrošina produkta kvalitāti un svaigumu, tikai lielākā apmērā, proti, tās ir lielākas un tajās ir iespējams uzglabāt daudz lielāku produktu daudzumu. Nav mazsvarīgi arī tas, ka produktu saldēšana un atsaldēšana tajās notiek daudz ātrāk nekā mums, patērētajiem, ierasts, tāpēc pārtikas produkti daudz labāk saglabā savas vērtīgās uzturvielas un vitamīnus. Pluss, tie arī pareizi tiek uzglabāti pirms nogādāšanas tirdzniecības vietās – atbilstoši visām normatīvajām prasībām.

Industriālā aukstuma iekārtas ir:

Esošie “Mega Star” klienti – uzņēmēji - īpaši novērtē uzņēmuma speciālistu profesionalitāti iekārtu uzstādīšanā, montāžā, palaišanā un apkopšanā, savukārt viņu klienti – Tu, pircēj veikalos un ēdināšanas uzņēmumu apmeklētāj – pārtikas produktu kvalitāti un garšu. Tāpēc nākošreiz, iegādājoties kaut ko veikalā vai baudot maltīti ārpus mājas, klusi pateiksim paldies, ka šādas komerciālā aukstuma iekārtas ir.

Aukstuma kameras, attēls no Pixabay.com

Aukstuma kameras, attēls no Pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas