Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Konferenču telpas Rīgas tuvumā: viss nepieciešamais veiksmīgam darbam un labai atpūtai

Konferences un semināri ir gari pasākumi, kas parasti aizņem visu darba dienu un pieprasa intensīvu koncentrēšanos. Vai pēc dienas ilgas konferences iespējams justies svaigi un būt gatavam vakara programmai? Jā, ja ir izvēlēta pareiza konferences norises vieta, kur pasākuma dalībniekiem ir pieejamas gan komfortablas konferenču telpas, gan dažādas atpūtas iespējas un profesionāla apkalpošana. Uzziniet, kā uzturēt spirgtumu visas darba dienas laikā un kur meklēt mūsdienīgas konferenču telpas netālu no galvaspilsētas!

Sporta minūte darbadienā: ātri un efektīvi vingrinājumi

Mūsdienās ir ļoti maz profesiju, kas neprasa pastāvīgu darbu pie datora. Daudzi cilvēki pavada lielāku darbadienas daļu sēdus, un aktivitātes trūkums rada diskomforta sajūtu un pat sāpes kakla un plecu daļā. Šī problēma ir aktuāla arī konferenču un citu ilgstošu publisko pasākumu dalībniekiem – lai gan modernas konferenču telpas ir aprīkotas ar komfortabliem krēsliem, nekas nevar aizvietot fiziskās aktivitātes. Lūk, daži vienkārši vingrinājumi plecu zonas
izkustināšanai:

1. Apļveida kustības ar galvu

Aktīvā atpūta vienmēr sākas ar iesildīšanos, un arī vingrošana konferences starpbrīdī nav izņēmums. Mierīgi virziet galvu pa apli pulksteņrādītāja virzienā, pievēršot uzmanību tam, lai neiesaistītu kustībā kakla apakšējo daļu un plecus, jo šim vingrojumam ir jābūt ar nelielu amplitūdu. Veiciet vingrinājumu piecas reizes un atkārtojiet pretējā virzienā.

2. Lāpstiņu izkustināšana

Uzlieciet pirkstu galus uz pleciem un paceliet elkoņus, lai pleci un rokas veidotu taisnu līniju. Virziet elkoņus pa apli – uz leju, uz priekšu, uz augšu un uz sāniem. Vingrojuma laikā Jums ir jājūt, kā lāpstiņas “ieliekas” mugurā – tas nozīmē, ka vingrinājums tiek izpildīts pareizi. Atkārtojiet piecas reizes abos virzienos.

3. Ķermeņa augšējās daļas izstiepšana

Sēžot pārāk ilgi vienā pozā, nevar saglabāt labu stāju, jo ķermenis ātri nogurst un sāk pielāgoties neērtam stāvoklim. Lai iztaisnotu ķermeni un izkustinātu saspringto kaklu un plecu zonu, ir jānodarbina vairākas muskuļu grupas. Nolieciet labās rokas plauktu uz kreiso lāpstiņu, pievēršot uzmanību tam, lai rokas augšējā daļa būtu maksimāli pietuvināta rumpim. Kreiso roku novietojiet uz galvas un sāciet uzmanīgi stiept galvu un kaklu pa kreisi. Labās rokas plecam šajā laikā jāstiepjas uz leju. Jums ir jājūt muskuļu diagonāle no pleca līdz kaklam, taču esiet uzmanīgi un neaizraujieties ar pārāk intensīvu kakla stiepšanu – vingrinājuma laikā sajūtām jābūt patīkamām. Atkārtojiet trīs – piecas reizes uz katru pusi.

4. Vingrinājums kaklam

Atsevišķs vingrinājums kakla un plecu zonai ir tikpat efektīvs kā ekspressmasāža. Novietojiet abu roku plaukstas aiz galvas (apakšdelmiem, augšdelmiem un pleciem jāveido trīsstūris). Virziet elkoņus un plecus uz leju, pakāpeniski novietojot elkoņus paralēli grīdai. Stiepiet kakla aizmugurējo daļu, paliekot šajā pozā vismaz piecas sekundes. Pēc tam lēni virziet galvu pa labi un pa kreisi, lai izkustinātu sānu muskuļus, un tikpat lēni atgriezieties sākumpozā. Šo vingrinājumu var izpildīt vienu reizi vai vairākas, atkarībā no Jūsu sajūtām un brīvā laika rezervēm.

Vienkāršais vingrošanas komplekss ir noderīgs ne tikai darbadienas pārtraukumā vai konferences starplaikā, tikpat labi šos vingrinājums var izmantot mājās strādājošie. Vingrinājumi ir universāli, piemēroti ikviena vecuma un fiziskās sagatavotības līmenim un neprasa papildu sporta rīku izmantošanu. Bet, ja vēlaties, lai konferences dalībniekiem būtu pieejamas sporta aktivitātes profesionālu speciālistu vadībā, izvēlieties tādu pasākuma norises vietu, kas piedāvā ne tikai konferenču telpas, bet arī pilnvērtīgu apkalpošanu un rūpes par pasākuma viesu labsajūtu.

Konference “Baltvilla” viesnīcā: ražīgs darbs un uzmundrinoša atpūta

“Baltvilla” viesnīca atrodas 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, gleznainā Baltezera piekrastē. Viesnīca piedāvā konferenču telpas, nakšņošanu, ēdināšanu, kā arī SPA centra pakalpojumus un aktīvo atpūtu gan siltajā, gan aukstajā sezonā. Konferenču viesiem ir pieejamas dažādas aktīvās atpūtas iespējas pasākumu pārtraukumos: vingrošana fizioterapeita vadībā, ekspressmasāžas, nūjošanas nodarbības. “Baltvilla” konferenču zona atrodas klusā viesnīcas daļā, kur var netraucēti strādāt, bet starpbrīžos pasākuma dalībnieki var baudīt skatu uz Baltezeru un priežu mežu.

3 konferenču telpas dažādām vajadzībām

“Baltvilla” biznesa telpu daļā ir trīs konferenču telpas, aprīkotas ar visu nepieciešamo veiksmīgam darbam modernā vidē. Konferenču telpās ir:

● bezmaksas bezvadu internets;
● dabiskais apgaismojums;
● gaisa kondicionieris;
● audioskaņas sistēma;
● projektors;
● papīrs un rakstāmpiederumi;
● videoiekārtas;
● printeris.

Atkarībā no izvēlētā pasākuma formāta un plānotā viesu skaita, Jūs varat izvēlieties:
● Meža zāli – 80 m 2 , ietilpība līdz 100 personām;
● Lavandu zāli – 35 m 2 , ietilpība līdz 30 personām;
● Putnu zāli – 40 m 2 , ietilpība līdz 25 personām.

Visas konferenču telpas atrodas pirmajā stāvā un ir brīvi pieejamas cilvēkiem ar kustības traucējumiem. Pateicoties izmēriem, aprīkojumam un iespējām pielāgot telpu izkārtojumu atbilstoši viesu vajadzībām, “Baltvilla” konferenču telpas ir piemērotas visdažādākajiem publiskajiem pasākumiem, ieskaitot lekcijas, apmācības, apaļā galda diskusijas u.tml. Savukārt konfidenciālām pārrunām viesnīca piedāvā biznesa luksusa numuru un prezidenta apartamentus.

Atpūta ezera piekrastē – perfekts konferences noslēgums

Rīkojot konferenci vai semināru ārpus Rīgas, ir vērts izmantot visas norises vietas priekšrocības. Konferences darba daļa beidzās brīdī, kad tiek slēgtas konferenču telpas, taču komunikācija turpinās arī pēc tam – pie pusdienu galda, pastaigā, aktīvās atpūtas laikā. Nezaudējiet iespēju iepazīties tuvāk ar saviem viesiem un apliecināt savu cieņu, piedāvājot dažādas aktivitātes arī pēc konferences! “Baltvilla” piedāvā ne tikai konferenču telpas, bet arī ēdināšanu, nakšņošanu un dažāda veida atpūtu, ko novērtēs visi ielūgtie pasākuma dalībnieki. Pēc konferences vai semināra viesi var izbaudīt mierpilnu pastaigu gar Baltezera krastu, elpot priežu mežu gaisu, atjaunot spēkus un veicināt ēstgribu pirms sātīgām, gardām pusdienām viesnīcas restorānā.

Kā īpašu pakalpojumu “Baltvilla” piedāvā all-inclusive tipa konferences ar vakariņām un nakšņošanu. Atpūtas aktivitāšu klāstā ir iekļautas:
● vīna un ēdienu degustācijas;
● daudzveidīgas SPA procedūras;
● nūjošanas un jogas nodarbības;
● aktīvās ūdenssporta izklaides (vasaras sezonā).

Labi novadīta konference atnes jaunus kontaktus, ko ir daudz vieglāk iedibināt draudzīgā, nepiespiestā atmosfērā. Ar “Baltvilla” personāla palīdzību Jūs varēsiet piedāvāt saviem viesiem ne tikai rosinošu darba vidi, bet arī lielisku atpūtu starpbrīžos un pēc konferences. Izvēlieties “Baltvillu” par sava pasākuma norises vietu un rezervējiet konferenču telpas viesnīcas mājaslapā!

Foto: Baltvilla.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas