Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kravas auto evakuators ārkārtas situācijām visā Latvijā

Kravas autoevakuators, foto: Rogenta

Kravas autoevakuators, foto: Rogenta

Autoevakuatoru nozarē nav viena universāla evakuatora, kas būtu piemērots visiem. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai evakuācijas pakalpojumu sniedzējam būtu pieejams plašs transportlīdzekļu klāsts dažādiem gadījumiem un situācijām – gan vieglo auto evakuācijai, gan kravas automašīnām un smagajai tehnikai.

Autoevakuatori atšķiras gan pēc savas jaudas, gan aprīkojuma. Tas dod iespēju pielāgoties katrai situācijai. Katra evakuatora klase ir paredzēta cita transportlīdzekļa vilkšanai. Daži ir vairāk piemēroti manevrēšanai, citi – celšanai. Biežāk sastopamie ir vieglas vai vidējas klases auto evakuatori. Taču, ja uz ceļa ir izbirusi krava vai apgāzusies smagā mašīna jeb tā saucamā fūre, dubļos iestigusi lauksaimniecības vai celtniecības tehnika, no ceļa noslīdējis autobuss vai cits liels transportlīdzeklis, tad lieljaudas evakuators būs vienīgais, kuram vērts uzticēties.

Tāpat kā jebkurš cits transportlīdzeklis, arī kravas automašīna var negaidīti salūzt, lai gan tas nenotiek bieži, jo kravas automašīnas tomēr tiek regulāri apkoptas. Tomēr negadījumi mēdz notikt. Kravas automašīnas mēdz apgāzties, iestigt dubļos vai noslīdēt no ceļa un šādās situācijās ir nepieciešama nopietna un profesionāla evakuatora palīdzība.

Tāpat ir ļoti nozīmīga iespēja uzticēties – svarīgi, lai nebūtu nekādu slēptu maksājumu un cena atbilstu tam, par kādu esat sākotnēji vienojušies. Tikpat svarīgi – lai uzņēmums, kura pakalpojumus izmantojat, būtu licencēts (tāds, kuram ir starptautiska kravu pārvadājumu pieredze).

Pieraksti kravas evakuatora izsaukšanas tālruni!

Ja Tava ikdiena, darbs vai bizness ir saistīts ar liela izmēra tehniku, tad kravas auto evakuatora tālruņa numuru noteikti ir vērts ierakstīt savā telefonā – katram gadījumam: 28116363.

Autoevakuators “Rogenta plus” lepojas ar ilggadēju pieredzi tehniskās palīdzības sniegšanā uz ceļa. Lai nodrošinātu klientiem vispiemērotāko un drošāko tehnisko palīdzību, tad ir iegādāts arī lieljaudas evakuators, kas ļauj transportēt un sniegt tehnisko atbalstu arī visa veida smagajiem transportlīdzekļiem – kravas automašīnām, autobusiem, celtniecības tehnikai, lauksaimniecības tehnikai un citiem. Ir pat iespēja palīdzēt ar tramvaja novietošanu atpakaļ uz sliedēm, ja tas nepieciešams, tādēļ uzņēmums priecājas, ka var paplašināt savu pakalpojumu klāstu, piedāvājot savus pakalpojumus arī komerctransportam.

Ļoti svarīgi ir izturēties ar cieņu un rūpību pret klietna īpašumu, tādēļ zvanot “Rogenta plus”, tev ir iespēja, ka patiešām saņemsi tādu pakalpojumu, kāds ir visatbilstošākais. Izprotot, cik svarīgi ārkārtas situācijās ir ātri reaģēt, uzņēmums ir pieejams 24/7. Droši zvaniet, lai saņemtu nepieciešamo tehnisko palīdzību uz ceļa jebkurā diennakts laikā!


Kravas autoevakuators, foto: Rogenta

Kravas autoevakuators, foto: Rogenta

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas