Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kur netīrība un smakas mijas ar neiedomājamu bagātību: “Četri uz koferiem” dodas uz Indiju!

Ceļojumu šova “Četri uz koferiem” jaunās sezonas otrā brauciena galamērķis – Indija! Kopīgā piedzīvojumā dodas visnotaļ kolorīta kompānija - multimākslinieks Kašers, uzņēmēja & TV seja Katrīne Vasiļevska, mūziķis Mārcis Auziņš un aktrise, uzņēmēja Agnese Zeltiņa! Četrotnes piedzīvojumi sāksies jau Rīgas lidostā, kad Katrīne aizmirsīs kafejnīcā nupat nopirkto lādētāju, kas pamatīgi aizkavēs grupu. Pēc gara nakts lidojuma uz Deli, neskatoties uz to, ka īsti nav gulēts, pirmās dienas grupas vadītājs Kašers būs paredzējis apjomīgu aktivitāšu programmu. Vai tas ceļotajiem būs pa prātam?

Pirmie Indijas iespaidi vienaldzīgu neatstāj nevienu. "Indija pārsteidz jau no pirmajiem mirkļiem. Mēs neredzējām avārijas uz ielām, taču brauc te visi drausmīgi. Turklāt Kašers visu saplānojis tā, ka mums nav laika kavēties! Es Indijā pie stūres nesēstos," atklāj Katrīne Vasiļevska.

Indijas braucienā skatītājiem būs iespēja redzēt ne tikai pasaules slavenus apskates objektus, piemēram, Tadžmahālu, kurš iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma objektu sarakstā, bet arī kontrastiem pilnas ceļojuma dienas – gan steidzīgas, saplānotas minūti minūtē, gan tādas, kurās liela daļa laika tiks pavadīta garos un ļoti dārgos pārbraucienos. Tiks arī neatgriezeniski zaudēta ievērojama naudas summa!

Finanšu jautājums šajā braucienā būs visnotaļ aktuāls ne tikai lielo tēriņu dēļ, bet arī tāpēc, ka vairums pakalpojumu sniedzēju pieprasīs samaksu skaidrā naudā, taču atrast bankomātu, kas apkalpo Eiropas kartes – teju neiespējami. "Tādā bankomātā es vēl naudu nebiju noņēmusi. Bankomāts bija tik netīrs, ka šķita - mani pirksti pielips ekrānam. Turklāt telpas stūrī, kur tas stāvēja, kāds bija nokārtojis savas dabiskās vajadzības. Tas bija piedzīvojums," atceras Agnese Zeltiņa.

Grupa apmeklēs arī Indijas dienvidu pilsētu Mumbaju, kur dosies iespaidīgā ekskursijā. Ceļotāji apskatīs veļas mazgātavu, kur cilvēki ar rokām mazgā tūkstošiem apģērba gabalu, kā arī gūs neticamus iespaidus Mumbajas graustu rajonā - vietā, kur dzīvo un strādā vairāki miljoni pilsētas iedzīvotāju. Staigājot un skatoties apkārt, četrotni pārņem sirreāla sajūta - viņi tiešām šeit dzīvo? Kā tas vispār ir iespējams? Mumbaja ir kontrastu pilsēta, tajā var redzēt milzu nabadzību, kas savijas ar tikpat neiedomājamu bagātību. Slavenības redzēs arī pasaulē dārgāko privātmāju - tas ir debesskrāpis, kurā dzīvo 6 cilvēku ģimene! Turklāt viņus apkalpo 600 cilvēku liela kalpotāju armija.

Četrotni sajūsminās fakts, ka Indijā tik tiešām govis staigā arī pa ielām – viņas ir visur! Un tās neviens neaiztiek. "Izrādās, ka indieši tās govis, kuras vairs nedod pienu, izlaiž uz ielas. Tad dzīvnieks vairs nav jābaro. Bet nabaga govīm neatliek nekas cits kā ēst atkritumus, kuru tur ir pietiekami daudz. Tas ir briesmīgi un mums neparasti," atzīst Mārcis Auziņš.

Četrotne apciemos arī "Ziloņu centru", tajā dzīvo ziloņi, kurus Indijas valdība konfiscējusi to īpašniekiem par briesmīgu izturēšanos pret šiem dzīvniekiem. Tā Indijā ir liela problēma, tāpēc ar šādu centru palīdzību tiek izglītota sabiedrība par to ļaunumu, kas tiek nodarīts ziloņiem, ja tos tur nebrīvē. "Skatoties uz to visu un klausoties stāstus, kamols kaklā," savās sajūtās dalās Kašers.

Protams, neiztikt arī bez dažādiem piedzīvojumiem! Katrīne Vasiļevska nebūs apmierināta ar viesnīcas apkalpošanas ātrumu - ievākšanās aizņems vairāk nekā stundu, taču četrotnei nav daudz laika. Tas izraisa sašutumu, taču vēl lielāks tas ir pēc tam, kad Katrīne atskārst, ka viņas numuriņš smird. "Es negribu tādā dzīvot," kategoriska ir Katrīne, taču vai viņai izdosies to samainīt? Kā jau tas ierasts, pēdējā sērijā arī naudas vairs nav tik daudz, cik gribētos. Vai četrotnei tādēļ būs jāmaina savi plāni? Vai “piķis” arī šajā braucienā kļūs par problēmu?

Dzīvo līdzi slavenību piedzīvojumiem sajūtu pilnajā Indijā jau no 16. marta! Tas viss un vēl vairāk ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” sestdienās plkst. 20:30 kanālā 360TV!

Indijas ceļojuma slavenības - Katrīne Vasiļevska, Kašers, Mārcis Auziņs un Agnese Zeltiņa Foto: 360TV

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas