Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kurš būs 2023.gada veiksmīgākais mēnesis katrai horoskopa zīmei?

2023.gada horoskops. laime, Photo by Benjamin Muntz on Unsplash

2023.gada horoskops. laime, Photo by Benjamin Muntz on Unsplash

Vai laimi var ieplānot? Iespējams, var, bet varbūt arī ne. Tomēr ik reizi, gaidot jauno gadu, nākas mazliet pasapņot – kāds tas būs, un vienmēr ceram, ka katrs nākamais būs labāks par iepriekšējo. Ko saka zvaigznes? Kurš mēnesis 2023.gadā būs visveiksmīgākais tavai horoskopa zīmei?

Auns

2023. gada laimīgākais mēnesis Aunam mūs maijs. Lai Aunam veiktos, vajadzēs atbrīvoties no vecajām nastām, kas nospiež sirdi, liekajām atmiņām un visa tā, kas Jums traucē virzīties uz priekšu.

Vērsis

Laimīgākais mēnesis 2023. gadā Vērsim: aprīlis. Vērsi sagaida slava un cieņa, celsies pašapziņa. Panākumu atslēga – pilnīga sevis izzināšana un pieņemšana, atrašanās starp iedvesmojošiem cilvēkiem.

Dvīņi

2023. gada laimīgākais mēnesis Dvīņiem: augusts. Dvīnim jāstiprina attiecības un jācenšas nesēdēt kāda cita ēnā, tad veiksme atnāks.

Vēzis

Vēzim laimīgākais mēnesis 2023. gadā: jūnijs. Ja Vēzis beidzot sāks realizēt visas savas ģeniālās idejas, viss izdosies! Nāksies gan uzņemties papildu risku un atbildību, bet tas ir tā vērts.

Lauva

2023. gada laimīgākais mēnesis Lauvai: marts. Lauvu var gaidīt negaidīti pavērsieni finansiālajā jomā, bet vispirms Lauvam jāatbrīvojas no sava iekšējā nemiera un jāļaujas veiksmei.

Jaunava

Laimīgākais mēnesis 2023. gadā Jaunavai: aprīlis. Tas būs veselīgs darba un privātās dzīves līdzsvars, labi priekšnoteikumi mīlestības pilnām attiecībām. Ieplāno laiku arī hobijiem, kas ļaus tev attīstīties un tik atzītam.

Svari

2023. gada veiksmīgākais mēnesis Svariem: oktobris. Svariem 2023.gads mīlestībā, draudzībā un profesionālajās saitēs 2023. gads sniegs kopības sajūtu, un pie apvāršņa parādīsies jauni paziņas, kas novērsīs līdzšinējo stagnāciju. Iesaisties veselīgās aktivitātēs!

Skorpions

Skorpionam laimīgākais mēnesis 2023. gadā: decembris. Skorpioni var izpētīt jaunas draudzības, romantiskas attiecības un darba izredzes, izredzes uzlabosies, kad sāksiet justies pārliecinātāki un skaidrāk apzināties, kas esat.

Strēlnieks

2023. gada veiksmīgākais mēnesis Strēlniekam: jūnijs. 2023. gada mērķis ir palīdzēt jums pārvarēt ģimenes un vēsturiskās skumjas, cilvēkiem, kas ir ap jums, būs izšķiroša loma

Mežāzis

2023. gada laimīgākais mēnesis Mežāzim: februāris. Izmantojot savu prāta spēku, jūs iegūsit iespēju pelnīt naudu un dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esat vēlējies. Noslēpums ir mērķēt uz augstāku mērķi un tiekties uz mērķiem, kas, lai gan agrāk šķita, ka tie nav sasniedzami, tagad ir jums ideāli piemēroti.

Ūdensvīrs

2023. gada veiksmīgākie mēneši Ūdensvīram: marts un aprīlis. Ūdensvīram marts un aprīlis ir labvēlīgi mēneši, bet 2023. gadā dominējošās tēmas būs veiksme un jaunas iespējas. Šogad jūs sasniegsit pagrieziena punktu savos panākumos.

Zivis

2023. gada veiksmīgākais mēnesis Zivīm: aprīlis. Jūsu mājas vide, mīlas dzīve un darba panākumi šai laikā jo īpaši uzlabosies. 2023. gads būs saistīts ar jūsu profesionālo un personīgo attiecību attīstību. Ja jums paveiksies, jūs varat uzlabot abus.

Izlasi arī:

· 2023.gada ķīniešu horoskops – ko tas sola?

· Kādas krāsas būs modē 2023.gada ziemā

· Ko par tevi pasaka tavs dzimšanas gads?


2023.gada horoskops. laime, Photo by Benjamin Muntz on Unsplash

2023.gada horoskops. laime, Photo by Benjamin Muntz on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas