Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Labākais lēmums pēdējo gadu laikā!" Elīna Gluzunova piedzīvo kardinālas pārmaiņas

Elīna Gluzunova pošas savu kailfoto iemūžināt tetovējumā

Varu teikt, ka lēmums nogriezt matus bija labākais, kādu pēdējo gadu laikā biju pieņēmusi, tā par savu jauno izskatu vietnē "Instagram" saka pašmāju dziedātāja Elīna Gluzunova.

"Viena lieta, aiziet pie friziera aplīdzināt matu galus, pavisam cita - censties savus matus ataudzēt visos iespējamos veidos un beigās tik un tā no tiem atbrīvoties. Un ziniet? Vēlos tos vēl nedaudz saīsināt ! Es varu, man piestāv un patīk! Tāda brīvības sajūta! " par jauno matu griezumu sajūsmā ir Elīna.

Arī matu kopšana nu ir krietni vieglāka: "No rīta 2x uz fikso izmazgāju matus, ielieku “balzāmiņu”, veidošanas pastu, šķidro laku un vai kādu citu smēriņu un esmu #readytogo.

Un labākais ir tas, ka skatoties uz garo matu bildēm, manī nav nekādu emociju. Precīzāk, es vienkārši zinu, ka pieaudzēt vairs nav iespējams, tāpēc šajā frontē iestājies nesatricināms miers.

Kad atvadījos no matiem pirmo reizi, saņēmu daudz vēstuļu ar komplimentiem. Taču, kļūstot par blondīni un nogriežot matus vēl īsākus, mana pastkastīte burtiski uzsprāga un nācās noslēgt storiju reakcijas, jo ziņas vienkārši nebeidza beigties," Gluzunova atklāj, stāstot par fanu aktivitāti.

Lasi arī:

Elīna Gluzunova skaidro, kāpēc palielinājusi krūtis
Elīna Gluzunova. Foto: Instagramelina.gluzunova

Elīna Gluzunova. Foto: Instagramelina.gluzunova

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas