Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Lūdzu piedod, ka nenoskatīju" - Brante sēro par Būu pāragro nāvi

Juriste, deputāte, veselīga dzīvesveida piekritēja un fitnesa entuziaste Ieva Brante sociālajos tīklos dalījās ar ļoti skumju ziņu - viņas visur līdzi ņemtā klēpja sunīte Būu pirms laika ir devusies uz citiem medību laukiem: "Mana mīļā Būu. Cik gan daudz viss mums kopā darīts. It viss! Mēs braucām ar velo, kāpām kalnos, līdām alās un rāpāmies kokos. Tu pieskatīji mani treniņos un sargāji no pīlēm, kad peldējos. Gaidīji mani TV tiešraidēs un Rātsnamu pamanījies padarīt par savām otrām mājām.

Viņa turpināja: "Laizīji manas asaras no acīm, kad skumu, un devi vietu uz paklājiņa, kad jūtos sagrauta. Vecrīgas baložiem tevis ļoti pietrūks. Pašvaldības policija Rīgas Domē jautās, kur tu.. SUPotāji teiks, ka mans dēlis ir tukšs. Un garāmgājēji smaidot meklēs tevi acīm.. Ak, kungs.. Ja nav tevis, nav arī manis! Man tik ļoti žēl. Lūdzu piedod, ka nenoskatīju. Es tevi ļoti mīlu. Paldies par katru mūsu kopbrīdi. Mana Būu. 2017.-2021."

https://www.instagram.com/p/CR8f9UBCqu_/

https://www.instagram.com/p/CR6foJEpCRW/

Vēl nesen abas iekaroja Tatru kalnu virsotnes.

https://www.instagram.com/p/CQhjbb2prxS/

Šovasar viņa aicināja arī citus suņu saimniekus ņemt līdzi mīluļus visur, kur iet: "Kad ar Būu sāku iet it visur - reti kurš to saprata. Kad ar Būu atnācu otro reizi - pasmaidīja. Kad ar Būu atnācu trešo reizi - piedāvāja Būu ūdeni. Kad bez Būu atnācu ceturto reizi - vaicāja, kur sunīte. Radiniet pie sevis. Esat drosmīgi būt paši."

https://www.instagram.com/p/CMic3ZAJDDt/

Zemāk skaties kanāla "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" epizodi, kurā Brante TV skatītājiem atklāj savu skaudro dzīvesstāstu.

Izlasi arī šo:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas